Recenzja perfum

Recenzja Dolce Gabbana Light Blue

Recenzja Dolce Gabbana Light Blue

0 komentarze
2785 odsłony

Istnieją na świecie rzeczy, które mimo upływu lat się nie starzeją. Są tak samo dobre jak w dniu premiery, a nawet z biegiem lat dorabiają się renomy i statusu produktu kultowego. W zalewie nowości warto czasami skierować swoją uwagę na coś wielokrotnie sprawdzonego i docenianego przez setki tysięcy zadowolonych kobiet. I takim optymistycznym wstępem można opisać kultowy zapach od włoskich projektantów Dolce Gabbana Light Blue.

Recenzja Paco Rabanne Lady Milion

Recenzja Paco Rabanne Lady Milion

0 komentarze
1200 odsłony

Być jak milion dolarów. Która z kobiet skrycie o tym nie marzy… Chyba większość z nas chciałaby móc powiedzieć o sobie, że jest jak błyszcząca sztabka drogocennego kruszcu lub jak największy brylant w drogocennej kolii.

Recenzja Giorgio Armani  Si

Recenzja Giorgio Armani Si

0 komentarze
1199 odsłony

Dobór odpowiednich perfum do noszenia jest niemniej ważnym wyborem niż odpowiedni strój. Warto więc postawić na klasyczną elegancję, na zapach, który od wielu lat jest bestselerem na rynku perfum, na produkt od producenta,, który samą swoją marką i renomą będzie gwarantował wysoką jakość i niebanalną kompozycję.

Recenzja Carolina Herrera Good Girl

Recenzja Carolina Herrera Good Girl

0 komentarze
2525 odsłony

Good Girl to jedna z najbardziej znanych kompozycji zapachowych od Caroliny Herrery, z której wywodzi się cała linia perfumowych modyfikacji i wersji. Skupię się tutaj jednak na klasycznej podstawowej i pierwotnej wersji tej aromatycznej rodziny.