Recenzja Paco Rabanne Lady Milion

Być jak milion dolarów. Która z kobiet skrycie o tym nie marzy… Chyba większość z nas chciałaby móc powiedzieć o sobie, że jest jak błyszcząca sztabka drogocennego kruszcu lub jak największy brylant w drogocennej kolii. Ale tak jak nie szata zdobi człowieka, tak o wartości kobiety nie stanowią jej zewnętrzne przymioty, lecz całe bogactwo wnętrza, pewność siebie i charakter, który pozwala jasno wytyczać cele i z uporem do nich dążyć. Właśnie dla takich, pewnych siebie i znających swoją wartość kobiet dom mody Paco Rabanne stworzył w 2010 roku niesłabnący od lat w popularności sprzedaży bestseller w postaci perfum Lady Milion. Trio uznanych w perfumiarskim świecie kreatorów zapachów, Dominique Ropion, Anne Flipo i Beatrice Piquet dokonało prawdziwego cudu komponując mieszankę, która umieszczona w luksusowym flakonie w kształcie diamentu stanowi najczystszą esencję luksusu i piękna. Już przy pierwszym spotkaniu z zapachem możemy niezbicie stwierdzić z jak nietuzinkowym produktem mamy do czynienia. Wspomniana wcześniej buteleczka w kształcie drogocennego kamienia od razu składa nam obietnicę, że w jej wnętrzu drzemie niesamowita moc potrafiąca roztoczyć wokół każdej kobiety aurę niesamowitości i seksapilu. Te kwiatowo owocowe perfumy z solidną orientalną podbudową dają dokładnie to co obiecuje niebanalny w swojej formie kształt opakowania. A może nawet coś więcej…

Pierwszymi nutami, które wyczuwamy są soczyste i słodkie nuty owocu maliny delikatnie uzupełnione świeżością cytryn i naroli. Uzupełnienie tworzą bardziej dyskretne kwiatowe składniki w postaci uwodzicielskiego jaśminu, zmysłowej gardenii i tajemniczej woni kwiatu afrykańskiej gorzkiej pomarańczy. Wszystko to niczym klamra spinają w doskonale współgrającą całość nuty bazy w postaci orientalnej woni paczuli, pudrowej słodyczy białego miodu i dostojnego zapachu bursztynu.

Paco Rabanne Lady Milion cechuje się również bardzo dobrą projekcją. Po użyciu zapachu możemy cieszyć się nim przez wiele godzin, podczas których zapach ewoluuje i pod koniec dostojnie wybrzmiewa nutami bazy. Jest również bardzo wszechstronny w temacie najlepszych okazji, przy których powinien być pierwszym wyborem, chociaż jego najlepszym przyjacielem są ciepłe, letnie wieczory. Nadaje się więc doskonale na letnie, plenerowe koncerty, imprezy klubowe, ale też romantyczne wyjścia lub bardziej oficjalne wieczorowe wydarzenia.

Bądź kobietą świadomą swojej wartości i atrakcyjności. Wśród tandety lśnij jak diament. Wybierz Paco Rabanna Lady Milion – zapach przepychu luksusu i klasy. Miliony kobiet na całym świecie zaufało perfumom Lady Milion, które stały się ich najlepszym towarzyszem wielu ważnych życiowych momentów. Bo nic tak nie podkreśli twojego wewnętrznego blasku.

Udostępnij ten wpis

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz