Brutalny Barber 331

Zapach inspirowany Chanel - Allure Sport

30,00 zł
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł). Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Twórz nowe standardy

Odnajdź w sobie niewyczerpaną siłę, dzięki której niemożliwe stanie się możliwe. Poczuj, że jesteś w stanie osiągnąć wszystko, o czym tylko pragniesz! Wielka kariera, sukces sportowy, spełniona miłość, egzotyczne wakacje i wiele więcej, jedyne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia! Przekraczaj każdego dnia własne granice i zakochaj się w życiu, niech to będzie niezapomniana przygoda na długie lata. Bądź przygotowany na każdą ewentualność wraz z wodą po goleniu z inspiracji Chanel - Allure Sport powstałą z myślą o każdym mężczyźnie, który kocha uprawiać sport! Prawdziwie czujesz, że żyjesz tylko, gdy jesteś w ciągłym ruchu. Zapewnij niebywały komfort swojej skórze i sięgnij już teraz po After Shave Brutalny Barber 331. Ten kosmetyk powstał poprzez staranną selekcję najwyższej jakości składników, dlatego jest chętnie wybierany przez mężczyzn w każdym wieku. Spraw, aby Twoja skóra była gładka, dokładnie oczyszczona, wolna od zaczerwienień i uciążliwych podrażnień już od pierwszego użycia. Niech woda po goleniu inspirowana Chanel - Allure Sport stanie się Twoim numerem jeden podczas pielęgnacji. Możesz również podarować ją w formie upominku dla bliskiej osoby. Podaruj innym uśmiech i szczęście. Rozwijaj się i twórz nowe granice - właśnie tak każdego dnia stajesz się jeszcze większą inspiracją dla swojego otoczenia! To wielka odpowiedzialność, natomiast wiemy, że poradzisz sobie z tym, jak nikt inny!Jakość życia

Wielkie ambicje, ogrom pracy i poczucie spełnienia. Każdego dnia patrząc w lustro, widzisz mężczyznę, z którego możesz być maksymalnie dumny! To właśnie nazywa się wygrywanie w życiu na każdej płaszczyźnie. Dla tak wyjątkowych osób mamy coś specjalnego! Perfumowana woda po goleniu inspirowana Chanel - Allure Sport niech napełni Twoje życie radością i szczęściem. W nucie głowy znajdziesz mandarynkę, pomarańczę oraz nuty wodne. W nucie serca jest czarny pieprz, nerola i cedr. Na nutę bazy składa się kreatywne połączenie bobu Tonka, cedru, wetiwerii, ambry oraz białego piżma. Pozwól, aby ta przyprawowo-drzewna kompozycja pozostała na Twojej skórze przez długie godziny, również podczas najważniejszych uroczystości Twojego życia! Podkreśl swoje mocne strony w kilka chwil, a następnie rusz przed siebie pewnym krokiem. Postaw na najwyższą jakość i postaw na wodę po goleniu Brutalny Barber z inspiracji Chanel - Allure Sport. Zaufaj nam, gwarantujemy, że podziękujesz sobie za to w przyszłości!

020821

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum, chyba że zostały one przechowywane w niewłaściwych warunkach.