Prada - Candy L'eau Prada

369,00 zł
Pojemność
  • 30ml
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Jeszcze bardziej....

Jeszcze słodsza, jeszcze bardziej zmysłowa i znacznie bardziej delikatna. Jeśli myślałaś, że Candy nie może zaskoczyć cię już bardziej, byłaś w ogromnym błędzie. Candy l'Eau to lżejszy i jeszcze mocniej wibrujący nieziemskiej aromatami zapach przygotowany z myślą właśnie o tobie. Kobiecie pełnej delikatności, lekkości i świeżości. Kobiecie, która nawet nieświadomie przyciąga do siebie tłumy adoratorów, bo nikt nie jest w stanie oprzeć się ponadprzeciętnej urodzie podkreślonej tak zmysłowym zapachem. Poczuj się wyjątkowo, daj się rozkochać w lekkości i uwodzicielskiej woni Candy l'Eau i razem z nieziemskim zapachem od Prady z większą śmiałością podążaj przez życie rzucając sobie świat do kolan.

Kobiecość bez granic

Niepoprawna romantyczka, pragnąca przeżyć gorący romans pełen ognistych przeżyć. Jednak wszystko to ukryte jest pod powłoką delikatności, zmysłowości i kobiecości lekkiej i świeżej niczym letni poranek. To kobieta owiana tajemnicą i tylko nieliczni będą mogli odkryć co żarzy się w jej sercu. Nikt tak doskonale nie rozumie kobiety i jej potrzeb jak druga kobieta. Dlatego za nieziemskim zapachem stoi prawdziwa mistrzyni sztuki perfumiarskiej Daniela Andrier, która swoje zapachy opiera na sile charakteru i obserwacji. Fascynują ją ludzie i ich zachowania, dlatego Candy l'Eau to odzwierciedlenie kobiecości która nie zna granic, kobiecości tak nieprzewidywalnej w swojej prostocie. Całość umieszczona została w wyjątkowym flakonie o cylindrycznym kształcie. Klasyczne przezroczyste szkło ukazuje lekko złoty kolor soku, który napawa nas przeświadczeniem o luksusie jaki bije z perfum Prady. Całość uzupełniona jest o złote dodatki, które świadczą i klasie i elegancji przemawiającej przez nieziemską mieszankę aromatów.

Tajemnicza słodycz

Lekkość i delikatność zapachu Candy l'Eau ukryta została w ponadprzeciętnej mieszance składników skrupulatnie skomponowanych by rozpalać zmysły i z miłością otulać nasze ciała. Daniela Andrier dołożyła wszelkich starań, by nowa wersja Candy l'Eau jeszcze bardziej podkreślała kobiecość jednocześnie potęgując tajemniczość, która zdaniem wielu mężczyzn jest niezwykle pociągająca. Nuty głowy rozpoczynają się od świeżych aromatów bergamotki i cytryny pełnych rześkiego uderzenia i lekkości. Aby jednak nadać całości kobiecości i wyjątkowego piękna głowa została zrównoważona słodkim i kwiatowym sercem otwierającym się groszkiem cukrowym o nieziemskim aromacie. By jak najdłużej utrzymywać przepiękny zapach baza perfum oparta została na ponadczasowej kombinacji benzoesu, białego piżma i karmelu, które zachwycają słodyczą i nieziemskim aromatem.

Prada Candy L'Eau marki Prada to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Prada Candy L'Eau został wydany w 2013 roku. 

Internauci szukali również: prada candy 30ml, prada l eau amber, zamiennik, odpowiednik.

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)