Dior - Dune

Dior - Dune

749,00 zł
Wybierz pojemność
  • 100ml
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 69 zł (Pocztex Kurier, Pocztex Punkt). Darmowa wysyłka od 69 zł (Pocztex Kurier, Pocztex Punkt).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

W hołdzie dla domu

Tym razem Christian Dior postanowił przybliżyć swoim odbiorcom historię swojego rodzinnego domu. Perfumy Dior Dune to kompozycja, która łączy dwa żywioły. Woda i ziemia dzięki fantastycznemu zestawieniu aromatów nadają kompozycji nietuzinkowego charakteru, który niezwykle pięknie opowiada o rodzinnych stronach Christiana Diora. Całość jest niezwykle szlachetna i wyjątkowa jak wszystkie panie dla których powstał zapach Dune Diora. Zamknij oczy, daj się ponieść fantastycznej mieszance aromatów i zdobywaj nowe doświadczenia. Nikt nie wie co czeka za rogiem jednak każdy wie, jak cudownie jest wrócić wspomnieniami do niezwykłych chwil dziecięcych lat i inspirować się beztroską by w nowej rzeczywistości kreować świat pełen entuzjazmu i nieprzerwanej radości.

W poszukiwaniu szczęścia

Każdy w swoim życiu podąża w poszukiwaniu szczęścia, bo tam, gdzie szczęście tam także spokój ducha i prawdziwa dziecięca radość. Christian Dior, poprzez perfumy Dune Dior, zaprasza wszystkie kobiety w niezwykłą podróż. Zaprasza nas do swoich rodzinnych stron, w których sielankowe życie i fantastyczna energia przepełniają serce i leczą umysł. Cała kompozycja pozwala kobietom uwolnić niezwykłą charyzmę i przepełniać entuzjazmem wszystkie zakamarki swojego ciała. Dzięki niezwykłej kompozycji, każda z nas może poczuć się wyjątkowa a także niezwykle piękna i kochana. Kochana, bo sama pokocha siebie i pozwoli innym być kochaną. W końcu uwolni swoje prawdziwe piękno, które oczarowuje swoim urokiem i zawstydza delikatnością. To wszystko jest możliwe dzięki niezwykłej mieszance perfum Dune Dior, której nuty głowy rozpoczynają się od połączenia dość intensywnego jednak ciepłego i energetyzującego. Aldehydy w połączeniu z delikatną piwonią to doskonałe wprowadzenie do tych nieco bardziej energicznych akordów nadających całości mocnej świeżości i pobudzających endorfin. Nuty głowy wykończone są soczystą mandarynką oraz świeżą bergamotką a klamrę stanowi dla nich brazylijskie drzewo różane. Nuty serca to opowieść pełna pasji do kwiatów, z czego znany jest sam Christian Dior. Dune Diora rozpoczynają się delikatną i subtelną lilią, przechodząc w nieco bardziej intensywny jaśmin i charakterne ylang-ylang. Dalej odzywają się nieco bardziej klasyczne zapachy róży, które przełamane zostały fantastycznym aromatem pszonka. Baza zapachu Dior Dune, jest wyjątkowa i nietuzinkowa. Dzięki swojej złożoności doskonale podbija wszystkie zawarte w głowie i sercu akordy powodując, że z łatwością jesteśmy w stanie przenieść się do pięknego świata Christiana Diora. Drzewo sandałowe, żywica bursztynowa, piżmo i paczula to idealne rozpoczęcie podróży o nieco bardziej ciężkich i charakternych tonach. Dalej możemy wyczuć benzoes o charakterystycznym a także słodką wanilię czy leśny bardzo przyjemny w odczuciach mech dębowy. Zapach Dune Dior to doskonała kompozycja na co dzień a także idealny towarzysz wyjątkowych okazji, który sprawi, że z pewnością nikt nie będzie mógł się oprzeć twojemu urokowi osobistemu.

Wysublimowana podróż w przeszłość

Podróże w czasie mogą być bardzo przyjemne szczególnie wtedy, kiedy cofany się do lat dziecięcych, kiedy sielankowe życie i głowa pełna marzeń to jedyne rzeczy, które nas interesowały. Dior postanowił, że Dior Dune stanowić będą manifest obecnych czasów, gdzie wszyscy żyjemy w ciągłym biegu. Dzięki kompozycji pełnej różnorodnych aromatów zdołał przekazał historię swojego dzieciństwa, która inspiruje kobiety do chwili zadumy i przypomnienia sobie dziecięcej radości i dziewczęcej lekkości. Każda z nas zasługuje by nie tylko zanurzyć się w fenomenalnej mieszance aromatów, ale także by jej toaletka ozdobiona była przez niezwykle piękny flakon Dune Diora, który dzięki swojej ponadczasowości oraz zastosowaniu podwójnego szkła nabiera elegancji oraz klasy.

Jesteś gotowa by zanurzyć się w świecie Christiana Diora i odkryj w sobie dziecięcą radość? Jesteś warta każdego uśmiechu i tylko Dune Diora zabierze cię w tak niezwykle sentymentalną podróż, która przypomni Ci te niezwykłe chwile młodzieńczej rozkoszy.

Nuty zapachowe:

- Nuty głowy: aldehydy, piwonia, mandarynka, bergamotka, brazylijskie drzewo sandałowe,
- Nuty serca: lilia, jaśmin, ylang-ylang, róża, pszonak,
- Nuty bazy: drzewo sandałowe, żywica bursztynowa, paczula, benzoes, wanilia, mech dębowy.

Dune marki Christian Dior to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Dune został wydany w 1991 roku. 


Internauci szukali również: dior dune, dior dune 50 ml, dior dune 50ml, dior dune damski, dior dune męski, dior dune perfume, dior dune perfumy, dior perfumy dune, dune by dior, dune christian dior, dune christian dior perfume, dune dior, dune dior 30ml, dune dior męski, dune dior perfume, dune diora, dune perfum, dune perfumy, perfumy 1991, perfumy dior dune, perfumy męskie dune, zamiennik, odpowiednik.

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach Dior - Dune