L'amour Classic 26

Zapach inspirowany Tommy Hilfiger - Peach Blossom

16,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

"Rozkwitnij niczym piękny kwiat

Każdego dnia ciężko pracujesz nad realizacją swoich pragnień. Z uśmiechem na twarzy podejmujesz kolejne wyzwania, ponieważ pragniesz stać się najlepszą wersją siebie i wiesz, że nikt nie może Cię przed tym powstrzymać. Odnalazłaś odpowiednią ścieżkę życiową, dlatego praca jest dla Ciebie czystą przyjemnością. Pozwól, aby Twój wewnętrzny potencjał rozkwitł jeszcze bardziej razem z naszą perfumetką L’amour Classic 26. Francuskie perfumy z inspiracji zapachem Tommy Hilfiger – Peach Blossom staną się Twoim ulubionym wyborem podczas eleganckich biznesowych spotkań, jak i również w trakcie towarzyskich wyjść na miasto. Te paryskie perfumy to swoista zaproszenie do przeżywania każdej chwili jeszcze bardziej, abyś mogła odnaleźć szczęście w najmniejszych rzeczach!Bogactwo i luksus

Poczuj, że wszystko w Twoim życiu idzie w odpowiednim kierunku. Niech każda sfera Twojego życia obfituje w bogactwo i luksus, na jaki zasługujesz. Pozwól sobie na więcej razem z naszym odpowiednikiem markowych perfum. Zamiennik Tommy Hilfiger – Peach Blossom wiernie utożsamia się z ich kwiatowo-owocowym charakterem, dlatego perfekcyjnie podkreśli Twoje kobiece atuty, abyś poczuła się jeszcze bardziej wyjątkowo. Te francuskie lane perfumy to również świetny pomysł na prezent!"Nuty zapachowe:

Nuty głowy: bergamotka, brzoskwinia, jeżyna i liść czarnej porzeczki

Nuty serca: irys i mimoza

Nuty bazy: piżmo, fasolka tonka i kokos

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)