L'amour Classic 26

L'amour Classic 26

podobne nuty zapachowe: Tommy Hilfiger - Peach Blossom

12,00 zł
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka). Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

"Rozkwitnij niczym piękny kwiat

Każdego dnia ciężko pracujesz nad realizacją swoich pragnień. Z uśmiechem na twarzy podejmujesz kolejne wyzwania, ponieważ pragniesz stać się najlepszą wersją siebie i wiesz, że nikt nie może Cię przed tym powstrzymać. Odnalazłaś odpowiednią ścieżkę życiową, dlatego praca jest dla Ciebie czystą przyjemnością. Pozwól, aby Twój wewnętrzny potencjał rozkwitł jeszcze bardziej razem z naszą perfumetką L’amour Classic 26. Francuskie perfumy z inspiracji zapachem Tommy Hilfiger – Peach Blossom staną się Twoim ulubionym wyborem podczas eleganckich biznesowych spotkań, jak i również w trakcie towarzyskich wyjść na miasto. Te paryskie perfumy to swoista zaproszenie do przeżywania każdej chwili jeszcze bardziej, abyś mogła odnaleźć szczęście w najmniejszych rzeczach!Bogactwo i luksus

Poczuj, że wszystko w Twoim życiu idzie w odpowiednim kierunku. Niech każda sfera Twojego życia obfituje w bogactwo i luksus, na jaki zasługujesz. Pozwól sobie na więcej razem z naszym odpowiednikiem markowych perfum. Zamiennik Tommy Hilfiger – Peach Blossom wiernie utożsamia się z ich kwiatowo-owocowym charakterem, dlatego perfekcyjnie podkreśli Twoje kobiece atuty, abyś poczuła się jeszcze bardziej wyjątkowo. Te francuskie lane perfumy to również świetny pomysł na prezent!"Nuty zapachowe:

Nuty głowy: bergamotka, brzoskwinia, jeżyna i liść czarnej porzeczki

Nuty serca: irys i mimoza

Nuty bazy: piżmo, fasolka tonka i kokos

010919

Opis

Typ zapachu
Owocowe

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach L'amour Classic 26