L'amour Classic 536

Zapach inspirowany Calvin Klein - Euphoria Blossom

19,00 zł
Wybierz pojemność
  • 33ml
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł). Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Niczym piękny kwiat

Poczuj, że rozkwitasz każdego dnia jeszcze bardziej. Niech Twój wewnętrzny potencjał ujrzy światło dzienne, a następnie rusz w stronę swoich marzeń, które tylko czekają na to, aż je spełnisz. W tym wszystkim pomoże Ci nasza perfumetka L’amour Classic 536 z inspiracji zapachem Calvin Klein - Euphoria Blossom. Te francuskie perfumy to kochana przez kobiety orientalno-kwiatowa kompozycja, która powstała z myślą o każdej romantycznej damie pragnącej przeżywać wszystkie emocje jeszcze intensywniej. Te paryskie perfumy charakteryzują się przede wszystkim niebywałą trwałością - wystarczy zaledwie kilka psiknięć, aby zapach utrzymał się na Twojej skórze przez długi czas.Euforia wrażeńWszystkie chwile Twoje życia mają w sobie magiczną nutkę, dla której chce się działać! Natura, znajomi, los i Twoje serce - to wszystko sprawia, że odczuwasz radość i szczęście, a na Twojej twarzy cały czas widnieje piękny uśmiech. Ciesz się wszystkim jeszcze mocniej wraz z naszym zamiennikiem Calvin Klein - Euphoria Blossom. Odpowiednik markowych perfum jest chętnie wybierane przez kobiety szczególnie podczas specjalnych uroczystości. Te francuskie lane perfumy to także doskonały pomysł na wyjątkowy upominek dla bliskiej osoby. Podaruj namiastkę szczęścia pod postacią naszej perfumetki L’amour Classic!Nuty zapachowe:

Nuty głowy: granat i kumkwat

Nuty serca: orchidea, różowa piwonia i lotos

Nuty bazy: piżmo, białe drzewa i biała ambra

041022

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum, chyba że zostały one przechowywane w niewłaściwych warunkach.