OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM MAMA

Adidas - Born Original for Him

530,50 zł
Wybierz pojemność
  • 75ml
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Pocztex Punkt). Darmowa wysyłka od 126 zł (Pocztex Punkt).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Unikatowy mix zapachów, które pobudzą Twoją wyobraźnię. Bo kreatywność nie ma ani początku, ani końca, ani żadnych granic. Wszyscy jesteśmy Born Original Born Original wyraża nasz indywidualizm, naszą niepowtarzalność i fantazję - dzięki zapachowi  Nuty głowy liście fiołka, rabarbar, lawenda Nuty serca szałwia, pomarańcza, czarny pieprz Nuty bazy cedr, drzewo sandałowe, kaszmir

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach Adidas - Born Original for Him