AJ Deluxe 16

Zapach inspirowany Dolce & Gabbana 3 L’Imperatrice

39,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Odwaga 

Jesteś gotowa by jeszcze wyraźniej i jeszcze głośniej mówić o swoich poglądach? Teraz to możliwe. Zakochaj się w niezwykle pięknym odwzorowaniu perfum Dolce &Gabbana L’Imperatrice 3, które dzięki nietuzinkowej kompozycji pozwolą Ci wyłonić z głębi serca prawdziwa wojowniczkę. Od dziś koniec z ukrywaniem. Noś głowę wysoko i dumnie opowiadaj o swoich przekonaniach. Możesz być pewna, że od dziś każdy będzie liczył się z twoim zdaniem. 

Zaskakująca kompozycja

Nieziemskie perfumy powstają tylko dzięki nieziemskiej kompozycji. Nuty głowy rozpoczynają się pikantnie od ostrego zapachu różowego pieprzu, który przełamany został słodko-kwaśnym kiwi oraz rabarbarem. Dalej na skórze zaczynają tańczyć nuty serca pełne kobiecości i słodyczy. Arbuz połączony został z nietuzinkowym cyklamenem a także delikatnym, aczkolwiek intensywnym jaśminem. Całość opiera się na bazie piżma oraz drzewa sandałowego. 

Nuty zapachowe: 

Nuty głowy: różowy pieprz, kiwi, rabarbar

Nuty serca: jaśmin, cyklamen, arbuz

Nuty bazy: piżmo, drzewo sandałowe

011219

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)