AJ Deluxe 266

Zapach inspirowany Armani - Black Code

29,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Zapach dla gentlemana

Nienaganny wygląd, doskonale dobrany garnitur i zmysłowy, głęboki zapach. Sięgnij po nasze perfumy, przy których powstawaniu inspirowaliśmy się elegancką formułą Armani Black Code. Wstąp na czerwone dywany męskiej elegancji. Niech twój pełen klasy image i charakter lśni i promieniuje na otoczenie, które wodząc za tobą zazdrosnymi spojrzeniami będzie brało cię za wzór do naśladowania. 

Klasa sama w sobie

Nasze francuskie perfumy o numerze 266 to luksusowa orientalno-przyprawowa kompozycja o zdecydowanie męskim i wieczorowym charakterze. Jeżeli szukasz zapachu na specjale okazje, by jego ekscytującą wonią uświetnić ważne życiowe wydarzenia; zapach naszych perfum wzorowanych na Armani Black Code będzie dla ciebie najlepszym wyborem. Otwarcie kompozycji raczy nas świeżymi nutami cytryny i bergamotki. Po chwili odczuwalne są słodkie nuty anyżu gwiaździstego i balsamiczna woń drzewa gwajakowego wzbogacona zapachem kwiatu oliwnego krzewu. Długo wyczuwalna baza prezentuje swoją moc zapachem świeżo wygarbowanej skóry, wielowymiarowej fasolki tonka, oraz aromatycznego tytoniu.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: cytryna, bergamotka

Nuty serca: anyż gwiaździsty, kwiat drzewa oliwnego, drzewo gwajakowe

Nuty bazy: skóra, fasolka tonka, tytoń

020620

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)