AJ Deluxe 42

Zapach inspirowany Naomi Campbell - Cat Deluxe

29,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Elegancja z pazurem

Nie wszystko jest tym czym się wydaje na pierwszy rzut oka. Pozorny spokój i niewinność w krótkim momencie może wybuchnąć drapieżną energią i ognistym temperamentem. Wypróbuj nasz zamiennik perfum Naomi Campbell Cat Deluxe i stań się prawdziwą dziką panterą. Elegancja, szyk i dostojność to cechy, które doskonale charakteryzują typ kobiet, których uosobieniem jest ta niebanalna w swojej istocie kompozycja zapachowa. Grzeczność i spokój to jednak tylko złudzenie.  Wystarczy bowiem iskra aby z pozoru delikatna kobiecość pokazała pazury i eksplodowała dzikością serca i pierwotnymi instynktami. Dzikiego kota nie da się bowiem do końca oswoić… 

Królowa dżungli

Niby krucha, niby delikatna. A jednak pod tą powłoką czai się siła i żądza. Kobieta jest bowiem jak pantera. Z jednej strony spokojna i elegancka, z drugiej strony szybki skok i spokojna kocica w jednej chwili zmienia się w urodzonego myśliwego by dopaść nieostrożną ofiarę. Nie dokazuj więc, miły nie dokazuj… Nie warto igrać z kobiecym temperamentem. Odbiciem tych cech jest wspomniana kompozycja zapachowa. Wytworność i szyk na pierwszym planie, a w cieniu czai się pierwotna żądza gotowa w każdej chwili do skoku. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: kardamon, frezja

Nuty serca: fiołek, brzoskwinia, piwonia

Nuty bazy: piżmo, paczula, wanilia, nuty drzewne, ambra

011021

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)