AJ Deluxe 502

Zapach inspirowany Hugo Boss - Nuit

39,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

W poszukiwaniu zmysłowości

Szukasz delikatnych kwiatowych perfum nadających się na wieczorne szaleństwa. Sięgnij po nasze francuskie perfumy inspirowane niezwykle uwodzicielską kompozycją Boss Nuit z domu mody Hugo Boss. Zapach tej kompozycji to synonim nocnej zabawy, podczas której uwalniasz swoje żądze rzucając się w wir szalonej imprezy. To właśnie ty jesteś w centrum zainteresowania. To ty uwodzisz i obezwładniasz mężczyzn rzucających za tobą ukradkowe spojrzenia i tęskne westchnienia. Błyszczysz jak gwiazda na nocnym niebie. Zapach naszych perfum jeszcze długo będzie przypominał ci o nocnych przygodach.

Otulona w piękno

Pozwól sobie na dawkę przyjemności. Nasze perfumy o numerze 502 to niebanalna kwiatowa kompozycja przeznaczona dla kobiet, które lubią dobrą zabawę. Doskonale i skrupulatnie dobrane składniki najwyższej jakości gwarantują, że zapach naszych perfum jest nie do odróżnienia od markowego oryginału. Lekki kwiatowy styl pozwala na dużą dowolność w kwestii sytuacji towarzyskich gdzie nasze perfumy pokażą swoje najlepsze cechy. Po zaaplikowaniu ich na skórę poczujemy kapiącą od soczystej słodyczy brzoskwinię wzmocnioną szlachetnymi aldehydami. Zmieszana ona jest z nutami białych kwiatów, słodkim fiołkiem i odurzającym jaśminem. Całość spoczywa na orientalnej bazie złożonej z aromatu drzewa sandałowego i zielonego mchu.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: brzoskwinia, aldehydy

Nuty serca: białe kwiaty, jaśmin, fiołek

Nuty bazy: drzewo sandałowe, mech

031119

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)