Zaperfumowanie 24%
OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM MAMA

AJ Deluxe 7

podobne nuty zapachowe: Armani - Si Intense

32,90 zł
Otrzymaj 15% rabatu z kodem MAMA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Pocztex Punkt). Darmowa wysyłka od 126 zł (Pocztex Punkt).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Nieustraszona 

Nie bój się ryzykować, teraz możesz poczuć się jeszcze bardziej pewna siebie razem z niezwykle pięknym i intrygującym zapachem odpowiednika perfum Si Intense od Giorgio Armani. Ta niezwykle intensywna kompozycja podkreśli twój wyszukany styl a także sprawi, że już nikt nie będzie mógł oprzeć się twojemu urokowi. Jesteś gotowa by podbijać serca wszystkich mężczyzn? Daj się ponieść sile aromatów i przenieś się do niezwykłego świata uwodzenia. To ty jesteś królową swojego losu, możesz zdecydować, które drzwi otworzą się dla ciebie pierwsze. 

Imponująca siła 

Jesteś ciekawa jak powstały najbardziej intrygujące perfumy? Zamiennik Si Intesne to niezwykle pełna i doskonale dobrana mieszanka, której nuty głowy rozpoczynają się od energetyzujących akordów liścia czarnej porzeczki, który dodatkowo podkreślony został przez rześką i świeżą bergamotkę. Nuty głowy domyka słodka i soczysta mandarynka, która świetnie przełamuje kompozycję. Dalej otwierają się nuty serca. Kwiatowe aromaty uderzają w zmysły przenosząc na zupełnie inny wymiar rzeczywistości. Klasyczny zapach róży majowej, uzupełniony został woniom dzięgieli, która w połączeniu z zapachem neroli tworzy prawdziwą symfonię aromatów. Baza jest niezwykle klasyczna, co pozwala na zachowanie nietuzinkowości głowy i serca. Ambroksan, paczula i nuty drzewne nadają całości głębokości i podbijają ekskluzywność zapachu. 

Nuty zapachowe: 

Nuty głowy: liście czarnej porzeczki, mandarynka, bergamotka 

Nuty serca: róża majowa, neroli, dzięgiel

Nuty bazy: Ambroksan, paczula, nuty drzewne

020521

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach AJ Deluxe 7