AJ Deluxe 728

Zapach inspirowany Yves Saint Laurent - Libre

29,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Bezgraniczna radość

Jesteś osobą nader wszystko ceniącą poczucie wolności i własnej autonomii. Nie krępują cię ciasne gorsety oczekiwań społecznych. Jesteś sobą – kobietą wolną i spełniającą się w tym co robi. Nie musisz nic nikomu udowadniać i naginać się do czyichś oczekiwań. Podążaj więc pewnie przed siebie własną drogą mając za nic cudzą zazdrość. Wypróbuj nasze perfumy wzorowane na niezwykle uwodzicielskiej kompozycji Yves Saint Laurent Libre. Stań się wierną fanką zapachu radości, który już zawsze będzie Ci towarzyszył przypominając w każdej chwili o niewyczerpanym szczęściu płynącym z poczucia wolności.

Marzenia w zasięgu ręki

Jeśli marzysz o uwodzicielskim kobiecym kwiatowym zapachu, który oczaruje otoczenie i podkreśli Twoje zalety to nasz odpowiednik perfum Yves Saint Laurent Libre o numerze 728 będzie doskonałym wyborem. To nietuzinkowa kompozycja nadająca się na wiele okazji życia zawodowego i osobistego posiadająca parametry i akordy zapachowe nie do odróżnienia od wzorcowego zapachu. Nuty głowy oczarowują zapachem lawendy w towarzystwie czarnej porzeczki i mandarynki. Środek dokłada nieco słodyczy w postaci jaśminu i kwiatu pomarańczy. Baza utrwala całą kompozycję wzbogacając ją o ciepłą wanilię, cedr, tajemniczą ambrę i zalotny zapach piżma.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: lawenda, mandarynka, czarna porzeczka, petitgrain

Nuty serca: lawenda, kwiat pomarańczy, jaśmin

Nuty bazy: madagaskarska wanilia, piżmo, cedr, ambra

030822

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)