AJ Deluxe 733

Zapach inspirowany Hugo Boss - Alive

29,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Dawka pewności siebie

Jesteś kobietą ceniącą sobie dobry gust i elegancki styl. Pewność emanuje od Ciebie z każdej strony. Dobrze znasz swoje cele i wiesz czego oczekujesz od życia. Uosabiasz kwintesencję kobiecej siły, która jednocześnie pociąga i lekko onieśmiela. Jednak pomimo pozorów jesteś w głębi duszy osobą niezwykle ciepłą i skorą do pomocy. Podkreśl swoje najlepsze cechy dobierając odpowiednią kompozycję zapachową. Wybierz nasz zapach wzorowany na nowej formule Hugo Boss Alive. Idź przez życie trzymając się swoich zasad. Bądź inspiracją i wzorcem do naśladowania. Otoczona gromadą oddanych przyjaciół błyszcz jak gwiazda na wieczornym niebie.

Zapachowy przepych

Czerpiąc z doświadczenia projektantów perfum domu mody Hugo Boss stworzyliśmy doskonały zamiennik kompozycji zapachowej Hugo Boss Alive. Wybierając nasz produkt o numerze 733 otrzymujesz perfumy wysokiej jakości o parametrach i projekcji nie do odróżnienia od wzorca. Ten drzewno-aromatyczny niezwykle elegancki i kuszący zapach nadający się na większość półoficjalnych i wieczorowych okazji z pewnością wzbudzi zainteresowanie i potok komplementów. Zmyślna i wyrafinowana kompozycja zapachowa rozpoczyna swoje brzmienie akordami owocowymi w towarzystwie ciepłej wanilii i cynamonu. Środkowe piętro piramidy zapachowej dodaje do całości słodycz jaśminu i wytrawną ziołowość tymianku. Silna podstawa za pomocą nut drzewnych spaja wszystko w szykowną całość.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: madagaskarska wanilia, śliwka, jabłko, cynamon, czarna porzeczka

Nuty serca: jaśmin wielkolistny, tymianek

Nuty bazy: nuty drzewne, cedr, drzewo sandałowe, drzewo oliwne 

011021

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)