Zaperfumowanie 24%
DARMOWA DOSTAWA OD 89 ZŁ

AJ Deluxe 733

podobne nuty zapachowe: Alive

32,90 zł
DARMOWA DOSTAWA Z ORLEN PACZKĄ OD 89 ZŁ
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 89 zł (Orlen Paczka). Darmowa wysyłka od 89 zł (Orlen Paczka).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Dawka pewności siebie

Jesteś kobietą ceniącą sobie dobry gust i elegancki styl. Pewność emanuje od Ciebie z każdej strony. Dobrze znasz swoje cele i wiesz czego oczekujesz od życia. Uosabiasz kwintesencję kobiecej siły, która jednocześnie pociąga i lekko onieśmiela. Jednak pomimo pozorów jesteś w głębi duszy osobą niezwykle ciepłą i skorą do pomocy. Podkreśl swoje najlepsze cechy dobierając odpowiednią kompozycję zapachową. Wybierz nasz zapach wzorowany na nowej formule Alive. Idź przez życie trzymając się swoich zasad. Bądź inspiracją i wzorcem do naśladowania. Otoczona gromadą oddanych przyjaciół błyszcz jak gwiazda na wieczornym niebie.

Zapachowy przepych

Czerpiąc z doświadczenia projektantów perfum domu mody stworzyliśmy doskonały zamiennik kompozycji zapachowej Alive. Wybierając nasz produkt o numerze 733 otrzymujesz perfumy wysokiej jakości o parametrach i projekcji nie do odróżnienia od wzorca. Ten drzewno-aromatyczny niezwykle elegancki i kuszący zapach nadający się na większość półoficjalnych i wieczorowych okazji z pewnością wzbudzi zainteresowanie i potok komplementów. Zmyślna i wyrafinowana kompozycja zapachowa rozpoczyna swoje brzmienie akordami owocowymi w towarzystwie ciepłej wanilii i cynamonu. Środkowe piętro piramidy zapachowej dodaje do całości słodycz jaśminu i wytrawną ziołowość tymianku. Silna podstawa za pomocą nut drzewnych spaja wszystko w szykowną całość.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: madagaskarska wanilia, śliwka, jabłko, cynamon, czarna porzeczka

Nuty serca: jaśmin wielkolistny, tymianek

Nuty bazy: nuty drzewne, cedr, drzewo sandałowe, drzewo oliwne 

011021

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach AJ Deluxe 733