Zaperfumowanie 24%

AJ Deluxe 733

Zapach inspirowany Hugo Boss - Alive

32,90 zł
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł). Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Dawka pewności siebie

Jesteś kobietą ceniącą sobie dobry gust i elegancki styl. Pewność emanuje od Ciebie z każdej strony. Dobrze znasz swoje cele i wiesz czego oczekujesz od życia. Uosabiasz kwintesencję kobiecej siły, która jednocześnie pociąga i lekko onieśmiela. Jednak pomimo pozorów jesteś w głębi duszy osobą niezwykle ciepłą i skorą do pomocy. Podkreśl swoje najlepsze cechy dobierając odpowiednią kompozycję zapachową. Wybierz nasz zapach wzorowany na nowej formule Hugo Boss Alive. Idź przez życie trzymając się swoich zasad. Bądź inspiracją i wzorcem do naśladowania. Otoczona gromadą oddanych przyjaciół błyszcz jak gwiazda na wieczornym niebie.

Zapachowy przepych

Czerpiąc z doświadczenia projektantów perfum domu mody Hugo Boss stworzyliśmy doskonały zamiennik kompozycji zapachowej Hugo Boss Alive. Wybierając nasz produkt o numerze 733 otrzymujesz perfumy wysokiej jakości o parametrach i projekcji nie do odróżnienia od wzorca. Ten drzewno-aromatyczny niezwykle elegancki i kuszący zapach nadający się na większość półoficjalnych i wieczorowych okazji z pewnością wzbudzi zainteresowanie i potok komplementów. Zmyślna i wyrafinowana kompozycja zapachowa rozpoczyna swoje brzmienie akordami owocowymi w towarzystwie ciepłej wanilii i cynamonu. Środkowe piętro piramidy zapachowej dodaje do całości słodycz jaśminu i wytrawną ziołowość tymianku. Silna podstawa za pomocą nut drzewnych spaja wszystko w szykowną całość.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: madagaskarska wanilia, śliwka, jabłko, cynamon, czarna porzeczka

Nuty serca: jaśmin wielkolistny, tymianek

Nuty bazy: nuty drzewne, cedr, drzewo sandałowe, drzewo oliwne 

011021

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum, chyba że zostały one przechowywane w niewłaściwych warunkach.