Zaperfumowanie 24%
OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM MAMA

AJ Deluxe Wood 481

podobne nuty zapachowe: Yves Saint Laurent - La Nuit Del'Homme EDP 2019

43,90 zł
Otrzymaj 15% rabatu z kodem MAMA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Pocztex Punkt). Darmowa wysyłka od 126 zł (Pocztex Punkt).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Nie znosisz bylejakości. Uwielbiasz czuć się wytwornie i elegancko, a wrodzone poczucie gustu zawsze pozwalają na dobranie odpowiedniego ubioru i zaprezentowanie się z jak najlepszej strony. Cenisz również te cechy u innych osób i lubisz obracać się w eleganckim towarzystwie. Poznaj francuskie perfumy AJ Deluxe Wood będące luksusową linią zapachów o zwiększonym zaperfumowaniu. Niech Twoim wyborem będzie doskonały i elegancki odpowiednik perfum Yves Saint Laurent La Nuit de l'Homme. Poczuj powiew świeżości i pozytywnej męskiej energii dzięki naszej kompozycji zainspirowanej Yves Saint Laurent La Nuit de l'Homme. Wybierz odpowiedni elegancki styl perfum. Niech nasz zamiennik Yves Saint Laurent La Nuit de l'Homme sprawi, że zawsze będziesz czuł się pewnie i wytwornie. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: kardamon

Nuty serca: lawenda, cedr Virginia, bergamotka

Nuty bazy: wetyweria, kminek

020521

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach AJ Deluxe Wood 481