AJ Deluxe Wood 542

Zapach inspirowany Armani - Acqua di Gioia

39,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Szukasz ukojenia od żaru lejącego się z nieba. Najchętniej rzuciłabyś wszystko i wyjechała nad lazurowy ocean, którego świeża i chłodna bryza chłodziłaby Twoją rozpaloną skórę. Sięgnij po francuskie perfumy AJ Deluxe Wood posiadające zwiększony stopień zaperfumowania byś jeszcze dłużej mogła czerpać radość z ich wspaniałego zapachu. Wybierz doskonały zamiennik perfum Armani Acqua di Gioia. Podaruj sobie kroplę morskiej świeżości i ochłody zamkniętą w szklanym flakonie. Ilekroć stosować będziesz nasz odpowiednik Armani Acqua di Gioia, przeniesiesz się w myślach na piaszczyste rajskie plaże, na których spowita w chłodną otuchę będziesz promieniowała szczęściem i radością.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: cytryna Amalfi, mięta

Nuty serca: jaśmin, piwonia, różowy pieprz

Nuty bazy: cedr Virginia, francuskie labdanum, brązowy cukier

011221

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)