Zaperfumowanie 24%
OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM MAMA

AJ Deluxe Wood 542

podobne nuty zapachowe: Armani - Acqua di Gioia

43,90 zł
Otrzymaj 15% rabatu z kodem MAMA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Pocztex Punkt). Darmowa wysyłka od 126 zł (Pocztex Punkt).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Szukasz ukojenia od żaru lejącego się z nieba. Najchętniej rzuciłabyś wszystko i wyjechała nad lazurowy ocean, którego świeża i chłodna bryza chłodziłaby Twoją rozpaloną skórę. Sięgnij po francuskie perfumy AJ Deluxe Wood posiadające zwiększony stopień zaperfumowania byś jeszcze dłużej mogła czerpać radość z ich wspaniałego zapachu. Wybierz doskonały zamiennik perfum Armani Acqua di Gioia. Podaruj sobie kroplę morskiej świeżości i ochłody zamkniętą w szklanym flakonie. Ilekroć stosować będziesz nasz odpowiednik Armani Acqua di Gioia, przeniesiesz się w myślach na piaszczyste rajskie plaże, na których spowita w chłodną otuchę będziesz promieniowała szczęściem i radością.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: cytryna Amalfi, mięta

Nuty serca: jaśmin, piwonia, różowy pieprz

Nuty bazy: cedr Virginia, francuskie labdanum, brązowy cukier

011221

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach AJ Deluxe Wood 542