AJ Deluxe Wood 583

Zapach inspirowany Chanel - Coco Mademoiselle Intense

39,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Masz w sobie wewnętrzne przekonanie o własnej wartości i kobiecej sile. W najmniejszym stopniu nie jesteś typem niepewnej istotki starającej się przypodobać każdemu. Wyprostowana sylwetka i dumnie uniesiona głowa określają Cię jako pewną, ale nie zarozumiałą kobietę świadomą własnych zalet, która jednak potrafi okazać ciepłe uczucia i podać pomocną dłoń. Wybierz francuskie perfumy z linii AJ Deluxe Wood będące doskonałej jakości kompozycją zapachową o zwiększonym stopniu zawartości francuskich olejków na poziomie 24%. Postaw na nasz odpowiednik perfum Chanel Coco Mademoiselle Intense. To trafny wybór dla władczych kobiet z mocnym charakterem, które doskonale wiedzą kiedy postawić na swoim, a kiedy okazać wyrozumiałość i empatię. Stosuj nasz zamiennik perfum Chanel Coco Mademoiselle Intense zawsze kiedy pragniesz podkreślić swój mocny charakter i pokazać się w jak najlepszym świetle. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: sycylijska pomarańcza, kalabryjska bergamotka, cytryna

Nuty serca: róża, nuty owocowe, jaśmin

Nuty bazy: paczula, fasolka tonka, madagaskarska wanilia, białe piżmo, labdanum

021221

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)