AJ Deluxe Wood 736

Zapach inspirowany Givenchy - l'interdit edp Intense

39,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Podaruj sobie zmysłowy i arcyzalotny zapach zamknięty w szklanej buteleczce. To Twój czas i Twoje zasady. Będziesz bawić się jak Ci w duszy zagra. Ponownie odkrywasz w sobie potencjał i czujesz się królową wieczoru. Wybierz francuskie perfumy AJ Deluxe Wood o zwiększonym zaperfumowaniu francuskimi olejkami wynoszącym aż 24% abyś jeszcze mocniej odczuła narkotyczną moc kobiecego powabu. Postaw na doskonałej jakości odpowiednik perfum Givenchy - L'Interdit Eau de Parfum Intense i ciesz się długim i intensywnym aromatem kokieteryjnej zmysłowości. Zatrać się w szaleńczej nocnej zabawie i ściągaj na siebie tęskne męskie spojrzenia. Nasz zapach inspirowany Givenchy - L'Interdit Eau de Parfum Intense będzie Twoim wiernym towarzyszem podczas wieczornych szaleństw. Stosuj zamiennik Givenchy - L'Interdit Eau de Parfum Intense kiedy będziesz miała ochotę oczarować otoczenie i pokazać się z jak najlepszej strony. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: czarny pieprz 

Nuty serca: tuberoza, sezam, kwiat pomarańczy

Nuty bazy: madagaskarska wanilia, paczula, wetyweria

020522

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)