Ekskluzywny olej do brody z wysokogatunkowego olejku jojoba (oil golden grade) z ekskluzywnymi olejkami zapachowymi dla mężczyzn (Made in France). Pielęgnuje Twoją brodę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, działa jak naturalny filtr UV. Olej jojoba nawilża, regeneruje oraz łagodzi skórę. Można go połączyć ze swoimi ulubionymi perfumami z serii AJ.
Sposób użycia: nanieś na dłonie kilka kropel olejku, a następnie wmasuj olejek dokładnie w brodę i skórę pod zarostem.
French Perfume Sp. z o.o. ul. Zygmunta Krasińskiego 1/26, 32-300 Olkusz NIP 637-222-60-05 [email protected]
UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w
części
jest
zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006
e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z
ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj
na jakość zapachu perfum.
Opinie o perfumach AJ Jojoba OIL 458
Opinie (10)
Piotr
Zweryfikowany zakup
2024-12-13
SUPER ZAPACH!!!
Zapach bardzo ładny, przyciąga uwagę kobiet. Trwałość jak za niecałe 69zł ok. Zapach też nie jest wszędobylski, co sprawia że jest dodatkowo wyjątkowy.
Dziękujemy za opinię . :) Cieszymy się, że zapach Ci się podoba i że jest wyjątkowy właśnie dzięki swojej subtelnej trwałości.
Karol
Zweryfikowany zakup
2023-08-08
Bardzo przyjemny
Zamówiłem razem z one million klasycznym, którego jestem fanem (wypryskałem dwa oryginały). One million okazał się dokładnie tym samym zapachem co w oryginalnej butli. Obstawiam, że z Lucky jest to samo. Miły, przyjemny zapach. Polecam jak najbardziej chociaż spróbować.<br />
Pozdrawiam.
Ludzie, zaufajcie, zapach niczym się nie różni od oryginału, a pachnie jeszcze trwalej. Dla mnie to nieprawdopodobne i mega się cieszę, ze znalazłem tą stronę. Zamówiłem jeszcze Eros Flame, 1:1, daje słowo.
zapach super niczym się nie różni od oryginału dla mnie bomba co do trwałości na skórze spokojnie czuć po 8 godzinach a na ubraniu po 15 godzinach jeszcze czuć ten zapach mega polecam :)
French Perfume Sp. z o.o. ul. Zygmunta Krasińskiego 1/26, 32-300 Olkusz NIP 637-222-60-05 [email protected]
EAN:
5906826238465
Paco Rabanne - 1 Million Lucky
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Państwa potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Wiecej