AJ Nails Oil 100% Natural

Zapach inspirowany

29,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

AJ Nails Oil to 100% naturalny olejek do pielęgnacji paznokci. Zawiera on starannie dobrany zestaw olejków roślinnych, w tym olej ze słodkich migdałów, olej macadamia, olej z awokado oraz olej jojoba. Każdy z tych olejków ma swoje unikalne właściwości pielęgnacyjne, które pomagają wzmocnić paznokcie, nawilżyć skórki oraz poprawić ogólny stan skóry wokół paznokci. Olejek jest łatwo przyswajalny i nie pozostawia tłustych śladów. Może być stosowany zarówno do paznokci naturalnych, jak i sztucznych, a jego regularne stosowanie pozwoli utrzymać paznokcie w dobrej kondycji i zapobiegać problemom związanym z ich osłabieniem i łamliwością.

JAMM0323

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)