Brutalny Barber 203

Zapach inspirowany Calvin Klein - Obsession

30,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

"Jakość, której Twoja skóra potrzebuje

Twoja regularna pielęgnacja jest dla Ciebie ważna. Stanowi rytuał, którego nie możesz ominąć. Gdy tylko go wykonasz, w Twoim sercu pojawia się upragnione uczucie pewności siebie, dzięki któremu każde pragnienie staje się możliwe i jeszcze prostsze do zdobycia. Bez żadnych wątpliwości jesteś facetem, dla którego samorealizacja jest bardzo ważna. Potrzebujesz regularnie czuć świeży powiew energii, który doda Ci motywacji oraz determinacji do działania. To wszystko możesz osiągnąć wraz z wodą po goleniu z inspiracji Calvin Klein - Obsession. Zadbaj o swój komfort podczas każdego golenia razem z nami - poczuj, jak z Twojej skóry znikają wszelkie zaczerwienienia, podrażnienia oraz uczucie swędzenia. Niech każdy moment spędzony w łazience stanie się niebywale przyjemny. After Shave Brutalny Barber 203 to produkt, którego potrzebuje każdy prawdziwy facet, aby dopełnić swój obraz nietuzinkowego faceta, dla którego warto się starać!Rozpal zmysły

Perfumowana woda po goleniu, która powstała z inspiracji zapachem Calvin Klein - Obsession charakteryzuje się nietuzinkowym, a zarazem pociągającym orientalno-drzewnym zapachem, dzięki czemu jest chętnie wybierana przez mężczyzn w każdym wieku. Właśnie oni pragną podkreślić własne mocne strony, aby żadna romantyczna kobieta nie mogła przejść obok Ciebie obojętnie. Zadbaj jednoznacznie o komfort swojej skóry, a następnie pozwól, aby spojrzenia innych osób zostały skierowane w Twoją stronę. Teraz jest to znacznie prostsze, gdy masz pod ręką wodę po goleniu z numerem 203. Ten kosmetyk to także sprawdzony wybór na praktyczny, a zarazem wyjątkowy prezent dla chłopaka lub bliskiego znajomego!"

030822

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)