Brutalny Barber 204

Zapach inspirowany Kenzo - Homme

30,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

"Upragniona świeżość po każdym goleniu

Jako charyzmatyczny, a zarazem elegancki facet uwielbiasz, gdy odczuwasz w swoim życiu przypływ dodatkowej energii do działania. Te momenty skutecznie sprawiają, że stajesz się coraz lepszą wersją siebie. Każdego dnia marzysz, pragniesz i działasz. To sprawia, że stajesz się inspiracją dla wielu innych osób, które również Tak, jak Ty chcą sprawić, aby ich codzienność przypominała cudowną podróż, dla której warto się starać. Poczuj, jak ten niezwykły stan otula całe Twoje ciało podczas wieczornej pielęgnacji wraz z wodą po goleniu z inspiracji zapachem Kenzo - Homme. After Shave Brutalny Barber 204 to kosmetyk, który pozwoli odetchnąć Twojej skórze z ogromną ulgą. Już po pierwszym użyciu poczujesz, jak znikają podrażnienia oraz zaczerwienienia. Zyskaj upragniony komfort i podkreśl własne mocne strony w zaledwie kilka chwil wraz z tą perfumowaną wodą po goleniu. Jesteśmy przekonani, że ten produkt z naszej oferty spełni Twoje najśmielsze oczekiwania.Czas na Twój sukces

Pewność siebie oraz odwaga. To wszystko w połączeniu z wiarą we własne możliwości może zdziałać niesłychane cuda. Otwórz przed sobą drzwi wielkich szans, a następnie niczym urodzony lider i samiec alfa, wykorzystaj je z uśmiechem na twarzy. Niech każdy dzień stanie się sposobnością do bycia lepszym niż wczoraj. Właśnie o tym będzie Ci wiernie przypominać woda po goleniu, która powstała z inspiracji zapachem Kenzo - Homme. Sięgnij w niewygórowanej cenie już teraz po to drzewno-wodna połączenie nut zapachowych, które wiernie otuli całe Twoje ciało pociągającą aurą. Niech wszyscy w towarzystwie zobaczą, na co Cię naprawdę stać. Ten kosmetyk to także sprawdzony wybór na praktyczne i odpowiedni prezent dla bliskiego znajomego na wiele okazji!"

040822

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)