AJ Deluxe 204

Zapach inspirowany Kenzo - Homme

29,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Poza schematem

Podążasz własną ścieżką nie dając się wpasować w sztywne ramy. Niekonwencjonalne działania to twój żywioł. Twoim wyborem niech staną się nasze perfumy będące odpowiednikiem zapachu Kenzo pour Homme – mieszanki zapachowej intrygującej jak twoja osoba. Wybieraj nieszablonowe zapachy, które staną się wyznacznikiem twojego oryginalnego stylu.  Świeć jak brylant na tle podobnego do siebie tłumu. 

Własny image

Nasze perfumy nr. 204 pozwolą ci zaprojektować własny styl, staną się charakterystyczną cechą twojego image. Łam stereotypy i wytyczaj własne ścieżki. Nasze wodno-aromatyczne perfumy posiadają obfitą paletę składników zapachowych najwyższej jakości. Wysokie akordy roztaczają świeże morskie akcenty połączone z ziołowością i ciepłym, drzewnym aromatem szlachetnego drewna mahoniowego. Środkowe piętro piramidy zapachowej przenosi nas w leśne i przyprawowe klimaty związane z obecnością jagód jałowca, sosny, gałki muszkatołowej i kminku. Najniższe akordy zawierające balsamiczną jodłę, cedr, bursztyn i piżmo jeszcze bardziej uwypuklają drzewny i orientalny charakter bazy.Nuty zapachowe:

Nuty głowy: akordy morskie, mahoń, szałwia, bergamotka, cytryna

Nuty serca: sosna, goździk ogrodowy, jagody jałowca, gałka muszkatołowa, róża, konwalia, kminek, jaśmin, brzoskwinia, korzeń irysa

Nuty bazy: jodła balsamiczna, drzewo sandałowe, cedr, mech dębowy, piżmo, wetyweria, bursztyn, labdanum 

021221

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)