Burberry - Burberry Her Blossom

Burberry - Burberry Her Blossom

579,00 zł
Wybierz pojemność
  • 100ml
Ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny

Powiadom mnie

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 69 zł (Pocztex Kurier, Pocztex Punkt). Darmowa wysyłka od 69 zł (Pocztex Kurier, Pocztex Punkt).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Kwintesencja Wiosennego Uroku

Burberry Her Blossom to nie tylko zapach, to niepowtarzalna podróż przez wiosenne ogrody pełne kwitnących kwiatów i soczystych owoców. Ta nowa interpretacja klasycznego zapachu Burberry jest hołdem dla kobiecości i delikatności, z nutami, które urzekają zmysły i ożywiają duszę. Burberry Her Blossom to zapach, który od samego początku przykuwa uwagę swoją wyjątkową mieszanką elegancji i świeżości. Inspirując się naturą wiosenną, Burberry stworzył eliksir, który przenosi Cię w świat kwitnących kwiatów i soczystych owoców, otwierając przed Tobą drzwi do uczucia wiosny na skórze.

 

Zapachowy Raj dla Kobiet

Pierwsze chwile po rozpyleniu Burberry tego zapachu niosą ze sobą aromatyczne nuty mandarynki i różowego pieprzu. Ich świeżość i delikatna pikantność przywołują na myśl pierwsze promienie wiosennego słońca, które rozświetlają krajobraz i ożywiają zmysły. To jak pierwszy oddech świeżego powietrza po długiej zimie, który daje początek nowemu rozdziałowi pełnemu nadziei i optymizmu. Gdy zapachy ewoluują na skórze, odkrywasz kwiatową serię tego zapachu, w której dominują nuty śliwki i piwonii. Ich delikatność i kobiecy urok otulają Cię swoją subtelnością, sprawiając, że czujesz się jak kwiat w pełnym rozkwicie. To jak chwila w ogrodzie pełnym kwiatów, gdzie każdy z nich wydaje się tańczyć w rytm wiosennego wiatru, emanując swoim pięknem i aromatem. Nuty bazy, składające się głównie z piżma i drzewa sandałowego, nadają zapachowi głębi i trwałości. To jak spokojny wieczór spędzony w ogrodzie, gdy zapachy kwiatów mieszają się z ciepłem podmuchu letniego wiatru. Burberry Her Blossom nie tylko ożywia Twoje zmysły, ale także pozostaje z Tobą przez cały dzień, otulając Cię swoim delikatnym aromatem.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy - mandarynka i różowy pieprz,
Nuty serca - kwiat śliwy i piwonia
Nuty bazy - piżmo i drzewo sandałowe

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach Burberry - Burberry Her Blossom