FP 140 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Thierry Mugler - Alien

20,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Poczuj się jak bogini

Jesteś piękna, wyjątkowa, pewna siebie i zawsze wiesz, czego chcesz. Cenisz sobie swobodę i niezależność. Dla takich właśnie kobiet stworzone zostały Francuskie Perfumy nr 140 inspirowane orientalno – drzewnym zapachem Thierry Mugler Alien. Ten wyjątkowy zamiennik pozwoli Ci poczuć się jak prawdziwa bogini, która może wszystko, nawet przenieść się w inną rzeczywistość.

Bezkresna kosmiczna przestrzeń

Nasz odpowiednik perfum Thierry Mugler Alien, powstałych z inspiracji bezkresną, kosmiczną przestrzenią pełną tajemnicy i intrygi urzeknie Cię swoją drzewno – orientalną nutą mimo minimalnej ilości składników. Nutą głowy jest niezwykle pachnący jaśmin, którego delikatność została zestawiona w kontraście z intensywną nutą kaszmiru płynącą z serca tej kompozycji. Podstawą zapachu jest zaś bursztyn, dzięki czemu po rozpyleniu poczujesz się, jakby otuliła Cię miękka, kaszmirowa wełna. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: Jaśmin

Nuty serca: Nuty drzewne

Nuty bazy: Bursztyn

010920

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)