FP 17 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Kenzo Jungle Elephant

21,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Podróż w sam środek dżungli

Niesamowita dzikość przyrody, rodem z afrykańskiej dżungli. Wybierz się w niezapomnianą podróż, do celu której poprowadzą Cię niezwykłe Francuskie Perfumy nr 17 inspirowane zapachem Kenzo Jungle Elephant. Roztaczaj wokół siebie zmysłowość i tajemniczość mrocznej dżungli. Tak, jak nigdy nie wiadomo, co może kryć się za każdym drzewem, tak samo niech mężczyźni zastanawiają się, co kryje się w Twoim intrygującym wnętrzu. 

Bogactwo przyrody

Zapach, z inspiracji którym powstał nasz odpowiednik ukazuje niezwykłe bogactwo przyrody w miejscu, gdzie wyjątkowo rządzi słoń zamiast lwa. Głowa tej kompozycji to zmysłowy, korzenny kardamon okraszony kminkiem i słodką mandarynką. Po chwili te aromaty ustępują gardenii, lukrecji oraz ylang – ylang zawartych w sercu zapachu. Bazą zaś jest ziemista paczula z dodatkiem bursztynu i słodkiej wanilii. Każdego dnia, również podczas wyjątkowych wieczorów nasz zamiennik sprawi, że będziesz urzekać każdego i sama zakochasz się w tym zapachu tak, że nie będziesz umiała się z nim rozstać. 

Nuty zapachowe: 

Nuty głowy: mandarynka, goździk (przyprawa) i kmin

Nuty serca: kminek, mango, heliotrop, ylang-ylang, lukrecja, gardenia i kardamon

Nuty bazy: ambra, paczula i wanilia

03/08/22

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)