FP 210 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Hugo Boss - Bottled Intense

21,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Pewny siebie mężczyzna.

Jesteś mężczyzną dla którego autonomia i posiadania własnej drogi stanowi największą wartość. Nie lubisz kopiować cudzych rozwiązań, lecz z uporem wytyczasz własne ścieżki postępowania. Posiadasz silny charakter, który predysponuje Cię do zajmowania kierowniczych stanowisk, na których czujesz się jak ryba w wodzie. Poznaj francuskie perfumy numer 210 stanowiące doskonały zamiennik perfum Hugo Boss – Boss Bottled Intense. Twój dominujący charakter w połączeniu z samczym zapachem perfum inspirowanych Hugo Boss – Boss Bottled Intense stworzy mieszaninę pewności siebie i elegancji, która u każdego wywoła skojarzenie z człowiekiem, dla którego władza jest przeznaczeniem. Niech odpowiednik perfum Hugo Boss – Boss Bottled Intense sprawi, że będziesz coraz wyżej podnosił swoją poprzeczkę i wyznaczał sobie coraz bardziej ambitne cele. Niech paryskie perfumy inspirowane Hugo Boss – Boss Bottled Intense sprawią, że będziesz odpowiedzialnym liderem dbającym zarówno o swój rozwój jak i o otoczenie. 

Aromat władzy i elegancji.

Odpowiednio dobrany zapach pełni taką samą funkcję jak odpowiedni ubiór. Niezwykle męski, ale zarazem świeży i przyprawowy profil zapachu inspirowanego Hugo Boss – Boss Bottled Intense doskonale współgra z eleganckim ubiorem i to zarówno w sytuacjach zawodowych jak i prywatnych. Zastosuj lane perfumy do pracy, wizyty na rodzinnej uroczystości albo wieczoru w teatrze lub operze. Pokuś się o elegancki akcent zapachowy podczas intymnych chwil we dwoje. Oczaruj partnerkę wykwintnym i niebanalnym połączeniem najwyższej jakości akordów zapachowych, które zawiera odpowiednik perfum inspirowany Hugo Boss – Boss Bottled Intense. Doskonałe francuskie olejki zapachowe oraz zaperfumowanie na poziomie 20 procent powodują, że odpowiednik markowych perfum Hugo Boss – Boss Bottled Intense jest nie do odróżnienia od oryginału, a jego trwałość sięga 24 godzin. Ciesz się długą obecnością wykwintnych woni jakie zawiera nasz tani odpowiednik drogich markowych perfum.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: jabłko, kwiat pomarańczy, bergamotka

Nuty serca: cynamon, goździk (przyprawa), kardamon, geranium, lawenda

Nuty bazy: wanilia, drzewo sandałowe, kumaryna, cedr, wetyweria

030822

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)