FP 232 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Dior - Higher

24,10 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

"Wyżej, lepiej i efektywniej

Twoja ambicja nie zna granic - niezależnie od sytuacji potrafisz odnaleźć odpowiednie rozwiązanie oraz cały czas piąć się coraz wyżej na drabinie do spełnienia własnych marzeń. Sukces jest Ci pisany - jesteś o tym przekonany! Pragniemy Ci umilić tę niezwykłą podróż, dlatego stworzyliśmy francuskie perfumy z inspiracji zapachem Dior - Higher, które z powodzeniem staną się Twoim pierwszym wyborem do codziennego noszenia, aby być przygotowanym na każdą ewentualność. Paryskie perfumy posiadają eleganckie opakowanie, dzięki czemu będą zdobić wybrane przez Ciebie miejsce. Te francuskie lane perfumy charakteryzują się nietuzinkową i tajemniczą drzewno-aromatyczną kompozycją nut zapachowych, dzięki czemu wystarczy zaledwie jedno psiknięcie, aby móc cieszyć się pełnią zapachu przez wiele godzin. Postaw na jakość w swoim życiu i wybierz zamiennik Dior - Higher!Żyj pełnią życie

Istnieje tylko teraz - obecna chwila, dlatego odpowiednio ją wykorzystaj i bądź prawdziwie szczęśliwy. Właśnie o tym będzie przypominać Ci odpowiednik markowych perfum, który wiernie utożsamia się z ich drzewno-aromatyczną kompozycją zapachów. Niech Twoja codzienność stanie się niezapomnianą przygodą, dla której warto każdego dnia rano wstawać - stań się symbolem mężczyzny, który prowadzi życie, o jakim inni marzą. Te francuskie lane perfumy sprawdzą się również w formie eleganckiego upominku dla bliskiego znajomego - podaruj mu cudowny prezent razem z nami. Jesteśmy przekonani, że lane perfumy staną się miłym wyzwalaczem wspomnień!"Nuty zapachowe:

Nuty głowy: bazylia, cytryna, gruszka

Nuty serca: cyprys, przyprawy, rozmaryn

Nuty bazy: drzewo, piżmo

031021

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)