FP 244 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Chanel - Egoiste Platinum

18,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Dawka zdrowego samouwielbienia.

Przyglądasz się swojemu odbiciu w lustrze. Dostrzegasz pewnego siebie mężczyznę świadomego kim jest i jaką wartość sobą reprezentuje. Nienaganny męski styl zwiastuje silny charakter i zadowolenie z bycia sobą. Po prostu kwintesencja silnego mężczyzny, który nie waha się wyciągnąć rąk po swoje. Mężczyzny, który z niezachwianą pewnością i uporem potrafi dążyć do realizacji swoich celów. Poznaj francuskie perfumy numer 244 stanowiące doskonały odpowiednik Chanel Egoiste Platinum – niezwykle urokliwej kompozycji stanowiącej legendarny już zapachowy wzorzec silnej męskości. Twardy charakter, wyprostowana postawa i elegancki styl zawsze dopasowany do sytuacji. Te rzeczy czynią z Ciebie człowieka przepełnionego charyzmatycznym i magnetycznym wdziękiem, który jednym spojrzeniem potrafi podporządkować sobie otoczenie i narzucić mu swoją wolę. Jednak słowo „egoista” to tylko cześć prawdy. Twoja siła polega również na tym, że doskonale wiesz kiedy korzystać ze swojej przewagi. Potrafisz bowiem być również niezwykle czuły, przyjacielski i pomocny dla ludzi. Niechaj zamiennik Chanel Egoiste Platinum będzie ukoronowaniem Twojej męskiej postawy silnego faceta. 

Wszystko na swoim miejscu.

Perfumy inspirowane Chanel Egoiste Platinum to niezwykle męska kompozycja przeznaczona dla silnych mężczyzn potrafiących docenić swoje zalety i znających swoją wartość. To zapach dla ludzi z charakterem, którzy jednak dobrze wiedzą kiedy warto trochę przystopować i ujawnić światu swoją cieplejszą naturę. Bowiem męskość to nie brutalna siła, lecz umiejętność zachowania się stosownie do sytuacji. Paryskie perfumy wzorowane na Chanel Egoiste Platinum posiadają aż dwudziestoprocentową zawartość doskonałej jakości francuskich olejków zapachowych co czyni z nich zapach o trwałości dochodzącej do 24 godzin. Postaw więc na tani zamiennik drogich markowych perfum i delektuj się jego zapachem za umiarkowaną cenę.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: lawenda, rozmaryn, neroli, petitgrain

Nuty serca: geranium, szałwia muszkatołowa, galbanum, jaśmin

Nuty bazy: mech dębowy, wetyweria, cedr, drzewo sandałowe, bursztyn

021120

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)