FP 38 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Bruno Banani-Bruno Banani Woman

21,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Droga do marzeń

Twardo i pewnie kroczysz przez życie. Doskonale wiesz, czego chcesz i nic nie jest w stanie przeszkodzić Ci w spełnianiu Twoich marzeń i dążeniu do sukcesu. Nic i nikt nie ma prawa stanąć Ci na drodze. Chyba, że francuskie perfumy nr 38 inspirowane zapachem Bruno Banani – Bruno Banani Woman. Ten niezwykły zamiennik będzie Twoim wiernym towarzyszem i pomocnikiem w drodze do marzeń i sukcesów. 

Twoje sekretne życzenie

Zapach od Bruno Banani, z inspiracji którym powstał nasz odpowiednik obrazuje sekretne życzenie kobiet, którego spełnienie chciałyby uzyskać. Od razu zmysły oczarowuje grzybień północny, bluszcz i pomarańcza będące nutami głowy. Ustępują jednak po chwili aromatom płynącym z serca kompozycji, a więc brzoskwini, konwalii i frezji. Całości dopełnia orientalne i zmysłowe piżmo oraz słodka, korzenna wanilia. Bądź bliżej swoich marzeń i nie bój się ryzyka. Miej cały świat u swoich stóp. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: lilia wodna, pomarańcza, bluszcz 

Nuty serca: frezja, konwalia, brzoskwinia

Nuty bazy: piżmo, wanilia

021221

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)