Inni klienci oglądali również
Bruno Banani - Bruno Banani Woman
269,00 zł
Zobacz produkt
Inni klienci oglądali również
Bruno Banani - Bruno Banani Woman
269,00 zł
DARMOWA DOSTAWA OD 69 ZŁ Z POCZTEX
FP 38 Edycja Limitowana

FP 38 Edycja Limitowana

24,10 zł
DARMOWA DOSTAWA OD 69 ZŁ Z POCZTEX
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 69 zł (Pocztex Kurier, Pocztex Punkt). Darmowa wysyłka od 69 zł (Pocztex Kurier, Pocztex Punkt).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Droga do marzeń

Twardo i pewnie kroczysz przez życie. Doskonale wiesz, czego chcesz i nic nie jest w stanie przeszkodzić Ci w spełnianiu Twoich marzeń i dążeniu do sukcesu. Nic i nikt nie ma prawa stanąć Ci na drodze. Chyba, że francuskie perfumy nr 38.  Ten niezwykły zamiennik będzie Twoim wiernym towarzyszem i pomocnikiem w drodze do marzeń i sukcesów. 

Twoje sekretne życzenie

Zapach Woman z inspiracji którym powstał nasz odpowiednik obrazuje sekretne życzenie kobiet, którego spełnienie chciałyby uzyskać. Od razu zmysły oczarowuje grzybień północny, bluszcz i pomarańcza będące nutami głowy. Ustępują jednak po chwili aromatom płynącym z serca kompozycji, a więc brzoskwini, konwalii i frezji. Całości dopełnia orientalne i zmysłowe piżmo oraz słodka, korzenna wanilia. Bądź bliżej swoich marzeń i nie bój się ryzyka. Miej cały świat u swoich stóp. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: lilia wodna, pomarańcza, bluszcz 

Nuty serca: frezja, konwalia, brzoskwinia

Nuty bazy: piżmo, wanilia

020723

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach FP 38 Edycja Limitowana