OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM MAMA

FP 505 Edycja Limitowana

podobne nuty zapachowe: Decadence

24,10 zł
Otrzymaj 15% rabatu z kodem MAMA
Wybierz pojemność
  • 35ml
  • 55ml
  • 106ml
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka). Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Nieskrywana namiętność

Zmysłowy, namiętny i nie dający się zapomnieć. Taki zapach mają właśnie francuskie perfumy nr 505 inspirowane kompozycją Decadence. Poddaj się swoim najskrytszym marzeniom i żyj zgodnie z własnymi zasadami nie dając sobie niczego narzucać. Nasz odpowiednik będzie idealny dla kobiety o wyrafinowanym guście na wyjątkowe wieczory i specjalne okazje.

Odurzająca prowokacja

Mieszanka aromatów, z inspiracji którą powstał nasz zamiennik kusi połączeniem słodkiej, prowokującej śliwki z odurzającym irysem okraszonym rzadko spotykanym szafranem. Po tych nutach głowy pojawiają się nuty serca z różą bułgarską, korzeniem irysa oraz jaśminem arabskim. Na koniec pozostaje baza kompozycji, na którą składa się papirus, wetyweria i bursztyn. Zachwyć się tym niezwykle kobiecym zapachem od pierwszego rozpylenia na skórze i rozpalaj zmysły wszystkich towarzyszących Ci w wyjątkowych chwilach mężczyzn.

Nuty głowy:

Nutami głowy są Śliwka, irys i szafran 

Nutami serca są róża bułgarska, jaśmin wielkolistny i irys 

Nutami bazy są bursztyn, wetyweria i papirus

020723

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach FP 505 Edycja Limitowana