OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM MAMA

FP 510 Edycja Limitowana

podobne nuty zapachowe: Pure Woman

24,10 zł
Otrzymaj 15% rabatu z kodem MAMA
Wybierz pojemność
  • 35ml
  • 55ml
  • 106ml
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka). Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Naturalna zdolność uwodzenia

Chcesz w każdych warunkach nienagannie się prezentować i czuć atrakcyjnie. Francuskie perfumy nr 510 oparte na zapachu Pure Woman, który powstał z inspiracji kobiecym seksapilem i naturalną zdolnością uwodzenia na pewno Ci w tym pomogą. Nasz odpowiednik to idealny wybór na letnie upalne dni, a zwłaszcza wieczory. Przyszedł Ci może na myśl bar na plaży i orzeźwiający drink? Idealne skojarzenie.

Odświeżająca harmonia owoców i kwiatów

Nasz zamiennik inspirowany zapachem Pure Woman to kompozycja będąca odświeżającym, harmonijnym połączeniem nut owocowych z kwiatowymi. Nuty głowy to mandarynka, czarna porzeczka i frezja. Niedługo po nich da się wyczuć wypływające z głębi serca aromaty piwonii, cyklamenu i mango. Wszystko zaś jest oparte na podstawie będącej połączeniem złocistego bursztynu oraz słodkiej i korzennej wanilii. Te francuskie perfumy znakomicie podkreślą Twoją seksualność i sprawią, że żadne mężczyzna nie będzie mógł Ci się oprzeć.

Nutami głowy są zielona mandarynka, czarna porzeczka i frezja

Nutami serca są piwonia, cyklamen i mango

Nutami bazy są bursztyn i wanilia

020723

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach FP 510 Edycja Limitowana