FP 510 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Bruno Banani - Pure Woman

21,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Naturalna zdolność uwodzenia

Chcesz w każdych warunkach nienagannie się prezentować i czuć atrakcyjnie. Francuskie perfumy nr 510 oparte na zapachu Bruno Banani - Pure Woman, który powstał z inspiracji kobiecym seksapilem i naturalną zdolnością uwodzenia na pewno Ci w tym pomogą. Nasz odpowiednik to idealny wybór na letnie upalne dni, a zwłaszcza wieczory. Przyszedł Ci może na myśl bar na plaży i orzeźwiający drink? Idealne skojarzenie.

Odświeżająca harmonia owoców i kwiatów

Nasz zamiennik inspirowany zapachem Bruno Banani - Pure Woman to kompozycja będąca odświeżającym, harmonijnym połączeniem nut owocowych z kwiatowymi. Nuty głowy to mandarynka, czarna porzeczka i frezja. Niedługo po nich da się wyczuć wypływające z głębi serca aromaty piwonii, cyklamenu i mango. Wszystko zaś jest oparte na podstawie będącej połączeniem złocistego bursztynu oraz słodkiej i korzennej wanilii. Te francuskie perfumy znakomicie podkreślą Twoją seksualność i sprawią, że żadne mężczyzna nie będzie mógł Ci się oprzeć.

Nutami głowy są zielona mandarynka, czarna porzeczka i frezja

Nutami serca są piwonia, cyklamen i mango

Nutami bazy są bursztyn i wanilia

020323

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)