FP 522 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Yves Saint Laurent - Mon Paris

21,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Symbol delikatności i piękna

Delikatność, piękno i wdzięk, to cechy tylko i wyłącznie kobiece. Ty też je posiadasz, nawet jeśli sama tego nie zauważasz. Pozwól sobie to odkryć wybierając francuskie perfumy nr 522 inspirowane zapachem Yves Saint Laurent - Mon Paris. Idealny na każdy dzień i okazję odpowiednik uwydatni Twój czar i styl. Od teraz nie będzie mężczyzny, który na Ciebie nie spojrzy. Nikt nie oprze się Twojej niezwykłej kobiecości. 

Słodki owocowy czar

Nic tak nie odzwierciedli najważniejszych cech kobiety, jak zapach słodkich owoców i upojnych kwiatów. To właśnie one królują na szczycie kompozycji, z inspiracji którą stworzyliśmy nasz zamiennik. Pomarańcza, truskawka, gruszka i malina tworzą nuty głowy w otoczeniu bergamotki. Po chwili pojawiają się kwiatowe nuty serca, a w nich jaśmin, piwonia, kwiat pomarańczy i bieluń dziędzierzawa. Całości dopełnia baza będąca połączeniem liści indonezyjskiej paczuli, mchu, ambroksanu, cedru, białego piżma i oczywiście wanilii.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: truskawka, malina, gruszka, kalabryjska bergamotka, calone, pomarańcza i tangeryna

Nuty serca: bieluń, piwonia, kwiat pomarańczy, jaśmin wielkolistny i chiński jaśmin

Nuty bazy: liść indonezyjskiej paczuli, białe piżmo, ambroksan, paczula, cedr, mech i wanilia

081022

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)