FP 629 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Hugo Boss - The Scent

21,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Rozpal ogień namiętności

Chcesz urzekać, uwodzić, uzależniać, by żaden mężczyzna nie mógł Ci się oprzeć? Francuskie perfumy nr 629 inspirowane zapachem Hugo Boss – The Scent sprawią, że zapłonie w Tobie ogień namiętności. Stosując nasz odpowiednik będziesz rozpalała zmysły płci przeciwnej, eksponując wszystkie swoje atuty otaczając się jednak nutką tajemniczości i intrygi. Urzekaj dzięki niemu każdego dnia i podczas wyjątkowych okazji. 

Przyciągający minimalizm

Kompozycja Hugo Boss – The Scent powstała z inspiracji uwodzeniem i przyciąganiem. Choć nie ma wielu składników, potrafi wręcz uzależnić. Wszystko za sprawą nuty uwodzicielskiej frezji, którą czuć od samego początku, przełamaną łagodniejszą brzoskwinią. W sercu zapachu dominuje zaś upojny osmantus, a niespotykaną nutą bazy jest kakao dodające całej mieszance delikatności i głębi. Wypróbuj ten niezwykły zamiennik i stań się mistrzynią uwodzenia, przyciągającą do siebie jak magnes.

Nuty zapachowe:

Nutami głowy jest brzoskwinia

Nutą serca jest osmantus

Nutą bazy jest kakao

020521

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)