FP 68 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Lancome - Tresor La Nuit

21,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Szata gwieździstej nocy

Wierzysz w prawdziwą miłość? Nie jest to proste w dzisiejszych czasach. Dlatego właśnie powstała kompozycja zapachowa Lancome - Tresor La Nuit, która otula ciało szatą gwieździstej nocy z niezwykłą opowieścią o absolutnej miłości od pierwszego wejrzenia i czarującym pocałunku. Właśnie tym zapachem inspirowane są francuskie perfumy nr 68. Nasz odpowiednik to doskonały wybór na wyjątkowe wieczory.

Moc doskonałych wrażeń

Połączenie składników zapachu Lancome - Tresor La Nuit, z inspiracji którym powstał ten zamiennik zapewnia moc niezapomnianych wrażeń. Pierwszych dostarczają znajdujące się w nutach głowy owoce – gruszka, tangeryna i bergamotka. Kolejne doznania pojawiają się wraz z owocowo – kwiatowymi nutami serca, a dostarczają ich truskawki, marakuja oraz orchidea z czarną różą. Na koniec zostaje prawdziwa bomba doznań z powodu bardzo licznych składników nuty bazy, która jest bardzo słodka. Praliny, karmel, wanilia, liczi i lukrecja połączone są z paczulą, kadzidłem, kawą kumaryną i papirusem. 

Nuty zapachowe: 

Nuty głowy: Gruszka, Tangeryna, Bergamotka

Nuty serca: Truskawka, Orchidea waniliowa, Czarna róża, Marakuja

Nuty bazy: Pralina, Karmel, Liczi, Wanilia, Paczula, Kadzidło, Kawa, Lukrecja, Kumaryna, Papirus

020320

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)