
Nuty zapachowe:
Nuty głowy: cytrusy, czarny pieprz, eukaliptus
Nuty serca: jaśmin, kwiat pomarańczy, magnolia
Nuty bazy: ambroxan, jałowiec wirginijski
UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Opinie o perfumach Francuskie Perfumy Royal 708
Opinie (4)
Uniwersalne i przyjemne perfumy
To już kolejny raz zamówiłem te perfumy dla mamy, która uwielbia je za to, że nie męczą nosa, są mocno zbliżone do oryginału - są jedynie nieco lżejsze w odbiorze, zawierają od czasu do czasu nutkę fiołka za którym przepada, zbiera masę komplementów w sklepie, banku, jak spotyka sąsiadów, znajomych. Są tak świetnie skomponowane, że pasują na każdą okazję. Nie wiem jak firma to zrobiła, ale serio trzeba talentu aby stworzyć produkt, który momentami przebija oryginał. Mama używa oryginał jedynie na wielkie wydarzenia a te z Francuskich Perfum używa codziennie. To są jedne z najlepszych perfum od tej firmy. Serdecznie polecam innym bo sam czuję od mamy te perfumy jak ją odwiedzam i są bardzo przyjemne dla nosa.
Świetne perfumy
Zamawiam co 2-3 miesiące te perfumy, szczególnie ten nr.708. Pracowałam w drogerii, więc codziennie miałam styczność z oryginałami tych perfum. Francuskie perfumy niczym nie odbiegają od oryginału, oprócz oczywiście znakomitej ceny. Szczerze polecam.