FP 8 Edycja Limitowana

Zapach inspirowany Carolina Herrera 212 VIP

24,10 zł
Wybierz pojemność
  • 35ml
  • 55ml
  • 106ml
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł). Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Baw się dobrze!

Zaproszeniom do dobrej zabawy nie wypada odmawiać. Nie odmówisz również zaproszeniu wysyłanemu Ci przez francuskie perfumy nr 8 inspirowane zapachem Carolina Herrera – 212 VIP. Ten odpowiednik otworzy Ci drzwi na wszystkie imprezy, gdzie będzie liczyła się jedynie Twoja osobowość. Zasmakuj klimatu wielkiego miasta i daj się mu ponieść aż do końca tej szalonej, wyjątkowej nocy. Olśniewaj pewnością siebie, energią i spontanicznością. Nie bój się głosić wszem i wobec swojego zdania. Niech wszyscy wiedzą, co myślisz. 

Elegancja z nutą szaleństwa

Kompozycja zapachowa, z inspiracji którą stworzyliśmy nasz zamiennik zaskakuje cytrusowym wstępem passiflory i gorzkiej pomarańczy. Nuty te okraszone są akordem rumowym wydobywającym się z serca tego zapachu. Rum destylowany z trzciny cukrowej połączony jest z oczarowującą zmysły gardenią. Te aromaty ustępują niebawem miejsca nutom bazy, które stanowią benzoiny oraz piżmo. Te aromaty pozostaną z Tobą przez calutką noc, rozpalając zmysły Twoje i towarzyszących Ci osób. 

Nuty zapachowe: 

Nuty głowy: gorzka pomarańcza, passiflora

Nuty serca: gardenia, rum

Nuty bazy: benzoina, piżmo

030123

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum, chyba że zostały one przechowywane w niewłaściwych warunkach.