Francuskie Perfumy Nr 216

Zapach inspirowany Versace pour Homme

19,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Nowoczesna aktywność

Versace słynie z łączenia klasyków i nowoczesnych akcentów. Dzięki temu zapachy tej marki są ponadczasowe i oryginalne jednocześnie. To duet idealny dla pewnych siebie i aktywnych mężczyzn lubiących wyzwania oraz czerpiących garściami z dobrodziejstw nowoczesności.

Perfumy inspirowane perfumami Versace Pour Homme to świeży zapach pełen oryginalnych połączeń. Należy do zapachów fougère, czyli perfum, w których chłodniejsze  i cieplejsze akordy świetnie się uzupełniają. To powoduje, że są idealne dla Panów lubiących aktywnie spędzać czas w nowoczesnych formach.

Aromatyczność i orzeźwienie

Odpowiednik Versace Pour Homme łączy w sercu zapachu cer i hiacynt, które przełamano geranium i ambrą, co sprawia że perfumy mają unikalny charakter. W bazie znalazły się ciepłe drzewne akordy fasoli tonki i piżma, które jako silne i popularne afrodyzjaki rozbudzają namiętność. W nucie głowy znalazły się bergamotka i liść pomarańczy, które orzeźwiają na samym początku. Całość zamknięto w minimalistycznym eleganckim flakoniku.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: bergamotka, liść pomarańczy

Nuty serca: neroli, cedr, geranium, szałwia, hiacynt, ambra. Bazą są fasola tonka, piżmo

011022

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)