Francuskie Perfumy Nr 274

Zapach inspirowany Hugo Boss - Unlimited

19,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Mężczyzna nie do zatrzymania!

Dynamika męskiej energii często jest jak woda - nie do zatrzymania. Jest silna, witalna i niesamowita, ciągnie do przodu i jest przebojowa. Jej zmysłowość sprawia, że staje się magnetyczną siłą, którą trzeba dobrze wyeksponować. Idealnie nadają się do tego perfumy inspirowane Hugo Boss Unlimited. Dzięki nim będziesz szedł jak torpeda przez życie, a Twoja siła i sensualność będą nie do zatrzymania.

Zmysłowość unlimited

Nasz odpowiednik Hugo Boss Unlimited to zmysłowe piżmo w nucie bazowej, dzięki któremu Twoja namiętność będzie nie do zatrzymania. Wzbogacono ją subtelnym czystkiem i szlachetnym drzewem sandałowym. W nucie serca znalazły się słodki ananas i delikatna róża przełamane ciepłym akordem cynamonu. W nucie głowy pojawiły się świeża mięta i liście fiołka. Cała kompozycja naszego zamiennika Hugo Boss Unlimited jest niesamowitym męskim zapachem, który sprawi, że przyciągniesz każdą kobietę. Ten zapach to Twoje must have. Staniesz się dzięki niemu nie do zatrzymania w każdych okolicznościach!

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: liście fiołka, mięta

Nuty serca: ananas, cynamon, róża

Nuty bazy: czystek, drzewo sandałowe, piżmo

020522

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)