Francuskie Perfumy Nr 278

Zapach inspirowany Jimmy Choo Man

19,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Doskonałość z nowoczesnymi akcentami

Niepokorność i doskonałość to cechy nowoczesnego mężczyzny, który nie boi się wyzwań. To cechy, dzięki którym staniesz się zmysłowym i pewnym siebie mężczyzną, który nie boi się wyzwań i jest kimś z prawdziwie męskim charakterem pełnym indywidualizmu. Odpowiednio dobrane perfumy pomogą Ci go pokazać światu i go oczarować. Dzięki naszym perfumom Jimmy Cho Man zdobędziesz każdy szczyt. Będziesz królem świata, który sprosta każdemu wyzwaniu. Doskonałość tego zapachu polega na duecie wyrafinowanych akordów i upajających świeżych nut z nowoczesnymi akcentami słodyczy.

Doskonałość i wyrafinowanie

Doskonałość z wyrafinowaniem to duet idealny. W nucie głowy znalazły się wyraziste paproć i lawenda, dzięki którym nasz odpowiednik Jimmy Cho Man jest obłędny i aromatyczny. W nucie serca pojawiły się słodkie geranium i liście ananasa. To dzięki nim zapach stał się doskonały i pełen niesamowitej zmysłowości. W nucie bazowej zamiennika Jimmy Cho Man znalazła się zmysłowa i wyrafinowana paczula.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: pachnąca lasem paproć, aromat lawendy zmieszanej z mandarynką

Nuty serca: upojny akord świeżych nut geranium i liści ananasa

Nuty bazy: wyrafinowane nuty paczuli 

020322

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)