Francuskie Perfumy Nr 300

Zapach inspirowany Givenchy – Xeryus Rouge

19,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Kto nie ryzykuje, nie pije szampana

Podjęcie ryzyka wymaga odwagi i siły, a działanie jest jego synonimem. Ryzyko jest zniewalające, ogniste i tajemnicze jak Ty. Działając sprawisz, że żadna piękność nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. Dzięki naszym perfumom inspirowanym Givenchy Xeryus Rouge staniesz się jak James Bond w Casino Royale - zmysłowy, tajemniczy i niesamowity. To zapach doskonały na każdą okazję - wieczór w kasynie, randkę i biznesowe spotkanie.

Upojenie wolnością

Ryzyko daje ogromną wolność, pozwalając na upajanie się sukcesem. Często jest on owocem wielu czynników, a jednym z nich jest obłędny zapach. By pomóc Ci w osiąganiu życiowych szczytów w nutach odpowiednika Givenchy Xeryus Rouge znalazły się: ambra, melon, chili i paproć. Sprawiły, że męskie perfumy stały się tajemnicze, aromatyczne i wyraziste, dzięki czemu poczujesz się jak agent 007 w każdej sytuacji. Melon nadaje zapachowi słodki charakter, drzewo cedrowe szlachetny rys, a duet kumkwat i chili odwagę.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: bergamotka, paproć, cytryna

Nuty serca: ambra, melon, pomarańcza

Nuty bazy: kumkwat, ziele angielskie, drzewo cedrowe, czerwone chili

020521

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)