Francuskie Perfumy Nr 300

Zapach inspirowany Givenchy – Xeryus Rouge

21,00 zł
Wybierz pojemność
  • 33ml
  • 60ml
  • 104ml
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł). Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Kto nie ryzykuje, nie pije szampana

Podjęcie ryzyka wymaga odwagi i siły, a działanie jest jego synonimem. Ryzyko jest zniewalające, ogniste i tajemnicze jak Ty. Działając sprawisz, że żadna piękność nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. Dzięki naszym perfumom inspirowanym Givenchy Xeryus Rouge staniesz się jak James Bond w Casino Royale - zmysłowy, tajemniczy i niesamowity. To zapach doskonały na każdą okazję - wieczór w kasynie, randkę i biznesowe spotkanie.

Upojenie wolnością

Ryzyko daje ogromną wolność, pozwalając na upajanie się sukcesem. Często jest on owocem wielu czynników, a jednym z nich jest obłędny zapach. By pomóc Ci w osiąganiu życiowych szczytów w nutach odpowiednika Givenchy Xeryus Rouge znalazły się: ambra, melon, chili i paproć. Sprawiły, że męskie perfumy stały się tajemnicze, aromatyczne i wyraziste, dzięki czemu poczujesz się jak agent 007 w każdej sytuacji. Melon nadaje zapachowi słodki charakter, drzewo cedrowe szlachetny rys, a duet kumkwat i chili odwagę.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: bergamotka, paproć, cytryna

Nuty serca: ambra, melon, pomarańcza

Nuty bazy: kumkwat, ziele angielskie, drzewo cedrowe, czerwone chili

021023

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum, chyba że zostały one przechowywane w niewłaściwych warunkach.