Francuskie Perfumy Nr 303

Zapach inspirowany Armani - Code Ice

19,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Wyrafinowany zapach dla mężczyzn

Armani doskonale łączy uniwersalne i nowoczesne. Dzięki temu oczarujesz kobietę swoich marzeń. Eksponując swój silny charakter perfumami inspirowanymi Armani Code Ice przyciągniesz kobiecą uwagę. Ten nietuzinkowy zapach spowoduje, że będziesz mógł bez przeszkód sprawić, że namiętność Twojej wybranki stanie się gorąca. Magnetyzująca moc tego zapachu bazuje na wyrazistych i intensywnych nutach drzewnych. Ta moc sprawi, że Twoja wybranka będzie oczarowana Twoją zmysłowością.

Słodki i rozgrzewający

Namiętność często jest gorąca i słodka, ale i pełna kontrastów. Takie są też nuty i akordy w naszym zamienniku Armani Code Ice. Zapach otwierają odświeżające cytryna i mięta dopełnione rozgrzewającym i wyrazistym imbirem. W sercu pojawiają się lawenda i słodkie geranium, a w bazie nuty drzewne nadające całemu odpowiednikowi Armani Code Ice wyrazistość i tajemniczość. Dzięki temu męskiemu zapachowi staniesz się mężczyzną, który nie boi się pokazać światu swojego namiętnego oblicza.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: cytryna, imbir i mięta

Nuty serca: geranium i lawenda

Nuty bazy: nuty drzewne

04/07/19

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)