Francuskie Perfumy Nr 335

Zapach inspirowany YSL - L' Homme

19,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Magnetyzująca moc sukcesu

Sukces to słodki smak zwycięstwa i słony łez, ale ten duet sprawia, że jest świętowany z pompą. Gdy dodamy do niego elegancję, odrobinę męskiej niedbałości oraz kontrastów, zyskujemy niesamowite połączenie pełne przeciwieństw i magnetyzującej mocy. Nasze perfumy inspirowane Yves Saint Laurent L’Homme są kompozycją doskonałą dla ceniących luksusowe gadżety w sportowym wydaniu. Nasze perfumy nr 335 to zapach świetny dla Panów lubiących świętować codzienne sukcesy i celebrować chwile z nim związane.

Niesamowite dopasowanie

Imbir i cytryna doskonale do siebie pasują w nucie otwierającej zapach będący odpowiednikiem Yves Saint Laurent L’Homme. Imbir nadaje ciepły charakter perfumom, a cytryna orzeźwia. Serce zapachu to pikantny biały pieprz oraz wyrazista bazylia przełamane subtelnym liściem fiołka. Baza zamiennika Yves Saint Laurent L’Homme to szlachetny cedr i afrodyzjakująca fasola tonka. Cała kompozycja znalazła się w poręcznym flakoniku idealnym do kieszeni sportowej torby.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: imbir i cytryna

Nuty serca: biały pieprz, bazylia i liść fiołka

Nuty bazy: fasola tonka i cedr

020622

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Reviews (1)

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

jakość

Według mnie dobra jakość za rozsądną cenę.<br />

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie