Francuskie Perfumy Nr 408

Zapach inspirowany Ralph Lauren - POLO DOUBLE BLACK

19,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Udana impreza

Aby wieczorna impreza się udała, potrzeba jest dusza towarzystwa. Ktoś odważny, pewny siebie, potrafiący swoją obecnością onieśmielać, ale też rozkręcić najlepszą zabawę na świecie. Jeśli najchętniej każdy wieczór spędzałbyś na imprezie ze znajomymi, wybierz francuskie perfumy o numerze 408 inspirowane słynnym zapachem Ralph Lauren - Polo Doubel Black. Tym zapachem oczarujesz i zaintrygujesz każdą kobietę, a przypływ jeszcze większej odwagi pozwoli Ci podbijać świat.

Klasa i elegancja z odrobiną pikanterii

Nas zamiennik podobnie jak oryginał odznacza się elegancją i klasą. Słodkie i chłodne mango z dodatkiem zmysłowego pieprzu dodającego nieco pikanterii połączone z bijącą prosto z serca kawą i gałką muszkatołową oraz wyjątkowa baza w postaci kardamonu i drzewnych nut, to kompozycja, która niebywale pieści zmysły, a co najważniejsze, pozostaje na skórze przez cały wieczór. To naprawdę idealny wybór na wyjątkowe okazje.

Nuty zapachowe:
Nuty głowy: pieprz i mango
Nuty serca: palone ziarna kawy
Nuty bazy: jagody jodłowca. 

020323

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)