Francuskie Perfumy Nr 410

Zapach inspirowany Mercedes Benz - Man 2015

19,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Luksus i elegancja

Wypróbuj francuskie perfumy Mercedes Benz – Man inspirowane luksusem, elegancją i męskością. Ten wiernie odtworzony zamiennik to aromatyczna kompozycja identyczna z oryginałem od perfumiarskiego giganta. Dzięki tym perfumom idealnie podkreślisz swoją męskość i elegancję. Zastosuj je do swojego najlepszego garnituru na wyjątkową okazję czy do pracy, w której spotykasz się z wieloma ważnymi osobami. Zachwyć otoczenie niezwykłą nutą zapachową utrzymującą się na ciele przez cały dzień.

Uwodzicielska charyzma

Wstęp w postaci soczystej gruszki i ambry, serce bijące geranium i cedrem oraz baza w postaci mchu dębowego i drzewa różanego tworzą niezwykłą kompozycję, która daje wrażenie charyzmy i uwodzicielskości. Jeśli charyzma i sztuka uwodzenia to Twój atut, sięgnij po nasz odpowiednik francuskich perfum Mercedes Benz Man, aby podkreślić te cechy i przyciągać kobiety swoją elegancją i stylem. Zapach ten, wyczuwalny przez cały dzień, stanie się idealną częścią Twojej codziennej stylizacji.

Nuty zapachowe:
Nuty głowy: gruszka i ambrette (piżmo ambrowe)
Nuty serca: geranium i cedr
Nuty bazy: mech dębowy i drzewo różane.

010123

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Opinie (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Piękny zapach

Mój mąż go uwielbia. polecam. Szybka wysyłka, odpowiednik długo sięutrzymuje na skórze

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie