Francuskie Perfumy Nr 429

Zapach inspirowany YSL - La Nuit de L'Homme

18,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Męskość pełna kontrastów

Zabawny, miły, szarmancki, a przy tym tajemniczy i mroczny. Wrażliwy, ale jednocześnie odważny i silny. Przeciwieństwa w charakterze to znak rozpoznawczy nowoczesnego mężczyzny. Podkreśl sobie te kontrasty wybierając francuskie perfumy powstałe z inspiracji francuską marką YSL - La Nuit de L'Homme. Ta kompozycja zapachowa dosłownie włada duszą i ciałem i dzięki niej ten dzień czy noc może być Twoja. Czaruj, intryguj, przyciągaj i zachwycaj.

Aromatyczna bomba

Kompozycja zapachowa YSL - La Nuit de L'Homme, którą inspirowany jest nasz zamiennik to prawdziwa aromatyczna bomba, która eksploduje po rozpyleniu na Twojej skórze. Najpierw uraczy Cię korzenna nuta kardamonu, później cierpka i ostra bergamotka kontrastująca z cedrem virginia i ziołową lawendą. Zwieńczeniem kompozycji jest zaś ziemista wetyweria i intensywna woń kminku. Odrobina tajemniczości, nonszalancji, elegancji, wrażliwości – nie ma lepszego wyboru na upojny wieczór i noc.

Nuty zapachowy:
Nuty głowy: kardamon
Nuty serca: bergamotka, cedr virginia i lawenda
Nuty bazy: wetyweria i kminek

020322

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)