Francuskie Perfumy Nr 480

Zapach inspirowany Lacoste - Eau De Lacoste L.12.12 French Panache Pour Lui

19,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Doładuj swoje baterie.

Perfumy marki Lacoste to klasyk, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Noszący je mężczyzna jest roześmiany, zadowolony z życia, tryskający energią i optymizmem. Francuskie perfumy z inspiracji zapachem Lacoste Eu De Lacoste L.12.12 French PanachePour Lui potrafią poprawić humor i doładować swoje wewnętrzne baterie. Nasz zamiennik uwodzi nutami świeżo obranej mandarynki, soczystego jabłka, aromatycznego kardamonu, lawendy w asyście drzewa sandałowego i paczuli. Perfumy inspirowane aromatem od Lacoste to sprawdzony prezent, który trafi w gusta każdego mężczyzny, ceniącego sobie niebanalne i ciekawe połączenia zapachowe. Nasz odpowiednik wyróżnia intensywność i głębia, to propozycja, którą czuć na skórze oraz na ubraniach przez wiele długich godzin. Gdy raz go powąchasz, na pewno nigdy nie zapomnisz. Szukasz zapachu idealnego dla siebie, z którym będziesz się identyfikował, który będzie kojarzył się wszystkim właśnie z Tobą? Eau De LacosteL.12.12 Franch PonachePour Lui to najlepsza opcja.

Nuty zapachowe:
Nuty głowy: skórka cytryny, mandarynka, kardamon
Nuty serca: jabłko i lawenda
Nuty bazy: drzewo sandałowe, paczula i narcyz

010820

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)