Francuskie Perfumy Nr 482

Zapach inspirowany Givenchy - Gentleman Givenche Boisee

18,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Dla mężczyzny pełnego kontrastów.

Każdy mężczyzna pełen jest kontrastów – silny, odważny, kroczący przez życie z determinacją i pewnością siebie, ale jednocześnie opiekuńczy, czuły i delikatny. Nosząc na sobie francuskie perfumy inspirowane zapachem Givenchy Gentleman Givenchy Boisee możesz wyrazić prawdziwego siebie i pokazać każde swoje oblicze. Z ich pomocą nie musisz udawać kogoś kim nie jesteś, możesz zaprezentować światu złożoność swojego charakteru i prawdziwe piękno swojej osobowości. Zamiennik zapachu od Givenchy to nasza propozycja dla mężczyzny o bogatym temperamencie, który nie boi śmiać się w głos, a niekiedy nawet i się wzruszyć. Perfumy z inspiracji Gentleman Givenche Boisee to drzewny, korzenny i pikantny koktajl, uwodzący aromatami czarnego pieprzu, irysa, kolendry i kakao. To odpowiednik, który szybko trafi do Twoich zapachowych ulubieńców. Z pewnością wyróżni się i wysunie na pierwszy plan Twojej kolekcji, dodając odrobiny pazura do Twojej codzienności i czyniąc każdą z chwil jeszcze bardziej wyjątkową.

Nuty zapachowe:
Nuty głowy: czarny pieprz, kolendra i geranium
Nuty serca: irys, cedr i ziarno kakaowca
Nuty bazy: drzewo sandałowe, paczula i nuty drzewne

021021

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)