Francuskie Perfumy Nr 617

Zapach inspirowany Justin Bieber- Someday

18,00 zł
Pojemność
  • 30ml
  • 60ml
  • 104ml
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Perfumy inspirowane Justin Bieber- Someday to coś więcej niż zwykły zapach. Zamiennik stał się symbolem energii, pasji i zaufania. Dla wielu kobiet zapach ten stał się symbolem możliwości osiągnięcia każdego celu i zdobycia każdego marzenia. Odpowiednik utożsamiany jest z sukcesem w życiu osobistym i zawodowym. Odpowiednik jest bardzo intensywny i trwały. Pozostaje na skórze i jest dobrze wyczuwalny przez kilka godzin po użyciu. Wystarczy tylko odrobina tego magicznego eliksiru by wokół Ciebie roztaczał się wyjątkowy zapach. Połączenie nut mandarynki, gruszki, jeżyny, jaśminu i piżma sprawi, że zdecydowanie wyróżnisz się z tłumu. Zapach ten pomoże Ci również zdobywać pozytywną energię i tryskać siłą każdego dnia. Perfumy te są dedykowane dla kobiet, które chcą od życia czegoś więcej i nie boją si o to walczyć. 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: gruszka, mandarynka, porzeczki

Nuty serca: jaśmin, nuty kwiatowe

Nuty bazy: piżmo, wanilia

02/01/19

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)